“Я медик і розповім вам правду про те як у нас виявляють хворих на ковід 19. Я працюю лікарем на швидкій допомозі”

Юмор

Всім доброго дня!


Хочу розповісти вам,як у нас у Львові виявляють хворих на Covid 19.
Я працюю лікарем на швидкій допомозі.Ввечері, після чергування в мене піднялась температура,з’явився кашель,загальна слабість.Зранку я зателефонувала до сімейного лікаря,щоб відкрити лікарняний лист і зробити тест ПЛР.

Лікарняний мені відкрили,а от на рахунок ПЛР тесту було відмовлено,у зв’язку з тим,що немає матеріалу для забору тесту,і невідомо коли буде,а ІФА- тестування в нашій поліклініці не проводиться, хоча медикам,як обіцяє наша влада,має проводитись що 14 днів.


Зателефонувавши до Н.Поважук,яка в нас в організації відповідає за виявлення Covid,я отримала відповідь,що нічим мені допомогти не можуть.


5й день хвороби,я сиджу вдома з діагнозом ГРЗ.Чоловік також працює на швидкій допомозі,на виїздній бригаді,лікарняний йому відкрити не можуть,бо він здоровий і офіційно не має контакту з ковідним хворим,змушений виходити на роботу,їздити на виклики.


Сумно…Всі заяви нашого керівництва про безкоштовне тестування і КТ діагностику медиків,які допомагаючи іншим,захворіли самі,на моєму досвіді виявились лише мильною бульбашкою.Всі свої проблеми мусиш вирішувати сам і за власні кошти.Хоча мало б бути зовсім інакше

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *