Яценюк в шоці! Вже зараз в Раді – не пройде. Це вибух – країну труснула страшна новина. Почалось

Юмор

Верховна Рада повертається з канікул! Стартував не лише новий навчальний, але й політичний сезон.

Сьогодні уряд має розглянути низку соціальних та економічних законопроєктів і держбюджет-2021. Разумков прогнозує ще більше політики, оскільки наближаються місцеві вибори.

Також на розгляд стоїть законопроєкт 0897. Зоозахисні організації вже б’ють на сполох та закликають депутатів проголосувати проти. Річ у тому, що тут йдеться про скасування необхідності дозволу Міносвіти на здійснення експериментів над тваринами. Крім наукових і освітніх закладів експерименти над звірятками зможуть проводити також “підприємства та організації”.

В свою чергу, Законопроект №0897, який передбачає безконтрольні експерименти і досліди над тваринами в нашій країні прийнято сьогодні не буде. Голосів поки не вистачає, про це пише телеграм канал Женщина с Косой.

Хоча косметичні та фармацевтичні лабораторії всіляко лобіюють цей законопроект пропонуючи нардепам по 10.000 $ за голосування.
Цікаво буде побачити, хто продався за 10.000 $ і готовий пустити всіх тварин на безконтрольні досліди.

В свою чергу, свою позицію щодо цього, висловив і телеграм канал Легітимний:

Цікаво яка фракція лобіюватиме цей законопроект 0897, який дістався цій Верховній Раді від попередників, а лобіюють його люди Яценюка.
Ініціатори законопроекту: Яценюк і Бабак.
Підтверджуємо інформацію колег, що за підтримку цього законопроекту пропонують мінімум від 10.000 $.
Попередники розуміли, що це буде сильний іміджевий удар і хейту буде на все життя, тому голосів не вистачало в минулому скликанні у лобістів Яценюка, зараз думають, що ці нардепи більш «дурні і продажні».
Наше джерело повідомляє, що Офіс Президента виступає проти цього законопроекту.

Варто зазначити, що анонімні телеграм канали, наразі дуже дошкуляють опозиції, адже саме вони формують думку ЗМІ:

Телеграм канал Клименко тайм, пише:

За нашою інформацією ломи і ЗМІ Порошенка найближчим часом готуються до початку масової кампанії проти анонімних Telegram-каналів. Перш за все під роздачу потрапить “Легітимний” і “Резидент”. Коло інших анонімних каналів ще обговорюється, але потенційно туди можуть потрапити багато відомих канали – “ЗеРада”, “Тінь на тин”, навіть “Спостерігач”, який в загальному-то дає більше новину стрічку дня без оцінок.

Причина – всі до одного названі анонімні канали ворожі до Порошенка і його політпроекту. Той же “Легітимний” сприймається як ворог ще з президентських виборів-2019. Тому у Порошенка є серйозні побоювання, що ці канали їм будуть заважати у виборчій кампанії і не тільки (планів на осінь у Порошенка, нагадаємо, багато).

На першому етапі йде відпрацювання тези “Зеленський купив у Кремля Telegram-канали” через своїх ломів безпосередньо в Telegram. Вже виходили відповідні пости у Гончаренка, Березовця. При цьому планується залучити і партнерські ресурси Сорос. Але вони не особливо поспішають вплутуватися в цю історію, тому що теза про Зеленського, по-перше, безпідставна а по-друге – може посилити проблеми Сороса у владі.

У будь-якому випадку планується другий етап, в якому будуть включатися в роботу інші ресурси і майданчики. Не тільки Facebook, наприклад, але і ЗМІ гетьмана. Наприклад, йде підготовка драфтів для “Watchdogs.Розслідування” на каналі “Прямий” по темі анонімних Telegram-каналів. Знову з тим же меседжем про Зеленського і Кремль.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *