Якщо мало, то ми і за Кримський міст візьмемось.. Європа не вибачила Путіну і нанесла пекельний удар по Кремлю

Юмор

Посли Євросоюзу в середу, 9 вересня, продовжили на шість місяців санкції проти 175-ти осіб і 44-х організацій за підрив територіальної цілісності України.

Про це на своїй сторінці в Twitter написав кореспондент “Радіо Свобода” Рікард Йозвяк. Зазначається, що днями очікуються нові санкції проти будівельників незаконного Кримського мосту.

“Посли ЄС дали зелене світло на продовження санкцій на шість місяців щодо 175-ти осіб і 44-х організацій, які, як вважається, підірвали територіальну цілісність України. Незабаром приблизно 15 осіб і кілька організацій буде додано в цей список за причетність до будівництва Кримського мосту”, – сказано в повідомленні.

ЄС продовжив санкції проти Росії

ЄС продовжив санкції проти Росії Twitter Рікарда Йозвяка

Про рішення продовжити санкції стало відомо напередодні.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • дипломатичні й економічні санкції проти Росії та низки російських чиновників і політиків було введено невдовзі після анексії Криму.
  • США і ЄС створили свої санкційні списки російських осіб, причетних до анексії Криму. Зарубіжні активи цих персон було заморожено, а їхнє право на в’їзд в Америку та Європу ліквідовано.
  • Відтоді нові санкції проти Росії вводилися США і ЄС регулярно – після початку війни на Донбасі, після катастрофи малайзійського “Боінга777” рейсу МН17. Пізніше до них приєдналися як країни Великої сімки, так і країни-партнери Європейського Союзу та Сполучених Штатів Америки, а також НАТО.

Санкції ЄС проти Росії передбачали, зокрема, заборону інвестицій у російські проєкти, заборону на продаж в Росію військових товарів і товарів подвійного призначення.

Також проти Росії діють такі санкції:

  • обмеження доступу до первинного та вторинного ринків капіталу ЄС для п’яти основних державних фінансових інститутів і їхніх контрольних дочірніх компаній, створених за межами ЄС, а також для трьох найбільших російських енергетичних і трьох оборонних компаній;
  • заборона на експорт і імпорт зброї;
  • заборона на експорт товарів подвійного призначення для військових цілей або кінцевих споживачів у Росії;
  • обмеження доступу Росії до деяких чутливих технологій і послуг, які може бути використано для видобутку й розвідки нафти.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *