Щойно! “Це не моя вина!”: Лукашенко шокував своїми словами. Прямо з трибуни. Після розмови з Путіним. “Я ніколи не піду…”

Юмор

Президенти Росії Володимир Путін і Білорусі Олександр Лукашенко знову поговорили по телефону і підтвердили готовність у разі загострення спільно реагувати в рамках Генерального договору про колективну безпеку (ОДКБ).

Про це повідомила “БЕЛТА”. Відзначається, що глави держав обговорили ситуацію в Білорусі, після цього Путін висловив своє бачення обстановки, що складається навколо неї.

“Лідери країн ще раз підтвердили домовленість, що в разі загострення ситуації в частині зовнішніх загроз сторони реагуватимуть спільно відповідно до положень, передбачених Договором про колективну безпеку”, – йдеться в повідомленні.

Як пише тг-канал “Стрічка дня”, російський президент підтвердив, що білорусам може бути надана допомога для стабілізації обстановки в країні – але тільки в рамках діючих норм ОДКБ. А значить, тільки в разі ЗОВНІШНЬОГО військового втручання, а не в разі заворушень всередині країни.

А тим часом Лукашенко вже вийшов до своїх прихильників на трибуну на мітингу в Мінську.

“Спасибі вам, що прийшли. Спасибі вам, мінчани, що ви чверть століття терпите мене, людину, яка приїхала з провінції. Я покликав вас сюди не для того, щоб ви мене захистили, хоча не без цього, ви приїхали сюди, щоб вперше за чверть століття ви змогли захистити свою незалежність. Я не прихильник мітингів, але це не моя вина, що мені довелося покликати вас на допомогу. Ми зробили те, про що мріяли мільйони попередників, ми побудували суверенну, незалежну державу, час вибрав нас і ми це зробили. Я ніколи не піду на злам нашої держави”, – заявив Лукашенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *