Щойно! Продзвеніла гучна відставка, йде з посади, заява уже на столі. Кабмін прийняв рішення – робота не має сенсу

Юмор

Кабінет міністрів погодив звільнення Андрія Прокопенка з посади голови Чернігівської обласної державної адміністрації.

Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу.

“На сьогоднішньому засіданні Кабмін ухвалив низку кадрових рішень. Погодив звільнення (проектом указу президента України) Прокопенка Андрія Леонідовича з посади голови Чернігівської обласної державної адміністрації (за згодою сторін)”, – написав Мокан на сторінці у Facebook.

Прокопенко пояснив своє рішення тим, що він позбавлений впливу на кадрову політику та формування складу кандидатів до облради.

“Голова ОДА без своїх депутатів в обласній раді – це слабкий голова ОДА, який не зможе реалізовувати стратегію розвитку регіону. А без цього моя робота не має сенсу”, – сказав Андрій Прокопенко.

Він заявив, що не хоче поглиблювати конфлікт, який може зашкодити президенту України Володимиру Зеленському та партії “Слуга народу”.

“Знаєте, є таке прислів’я:” У злагоді і малі справи ростуть, а без згоди і великі руйнуються “. Будь-який конфлікт він шкодить обом сторонам, а в нашому випадку – він може шкодити президенту і нашій політичній силі. Тому я не буду його поглиблювати”, – додав Прокопенко.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський призначив Прокопенка очільником Чернігівської обласної державної адміністрації 1 листопада 2019 року. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *