Щойно! Кличко шокував заявою: такого ще не було ніколи. Можуть не впоратись

Юмор

У Києві збільшується останніми днями кількість хворих на коронавірус, які потребують госпіталізації.

Про це на брифінгу повідомив Київський міський голова Віталій Кличко.

«Збільшується останніми днями кількість хворих на коронавірус, які потребують госпіталізації. На сьогодні у стаціонарах перебувають 486 пацієнтів. Із них 22 дитини. 101 хворий у важкому стані. 195 отримують кисневу терапію. 14 – під апаратами ШВЛ.

Іще 60 пацієнтів перебувають у лікарнях із підозрою на коронавірус. Не відступає і пневмонія. За минулу добу до лікарень столиці госпіталізували 108 пацієнтів із таким діагнозом. Загалом же запалення легень у столичних медзакладах лікують 893 пацієнти», – повідомив Віталій Кличко.

Також Віталій Кличко зазначив, що місту поки вистачає і медичного персоналу. Сьогодні медичну допомогу хворим на COVID-19 в столиці надають 75 лікарів-інфекціоністів та 510 лікарів інших спеціальностей – це ті, хто безпосередньо працює з такими пацієнтами. Також для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 задіяні понад 950 осіб середнього медичного персоналу.

За його словами, лікарні першої хвилі працюють практично в режимі інфекційних госпіталів. І місто підготувало додаткові госпітальні бази для прийому хворих на коронавірус. Це міські лікарні №5, 17, 6 та 8. У них є всі необхідні медикаменти, обладнання та засоби захисту для медиків. 

«Але! Якщо станеться інфекційний вибух і кількість людей, що потребують госпіталізації, збільшиться в рази, медична система не впорається із цим. Це показала ситуація і в Італії, в Іспанії, в Сполучених Штатах. Тому я вкотре звертаюся до всіх: ваше здоров’я і життя залежать від вас і вашої свідомості!

Заховати голову в пісок і говорити нісенітниці про те, що вірусу не існує – це все одно, що кинутися в обійми хворобі. Не складно дотримуватися правил, щоб убезпечити себе. Носити маску, дотримуватися дистанції, користуватися антисептиками і не йти в місця великого скупчення людей. Щоб потім не говорити, що хтось вас не захистив і не врятував», – підкреслив Віталій Кличко. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *