Щойно! Всі присіли від почутого! “Приблизно 2 роки”: Відомий цілитель залишив пророцтво про Україну. За декілька днів до смерті від коронавірусу

Юмор

COVID-19 став причиною смерті запорізького народного цілитель Віктора Громова. В дитинстві він виховувався в Верхньодніпровському інтернаті, а потім жив і практикував в Запоріжжі.

Про це 14 листопада 2020 року повідомило дніпровьске видання Наше місто.

2 листопада Громов відзначав свій день народження. За два дні чоловікові стало погано, а 8 листопада його госпіталізували в інфекційну лікарню. Там після 3-х днів лікування його підключили до ШВЛ.

12 листопада Віктора не стало.

У своєму останньому прижиттєвому інтерв’ю, оприлюдненому 5 листопада на сайті запорізького тижневика Mig, екстрасенс закликав не ставитися легковажно до тієї небезпеки, яку несе COVID-19.

Також він дав пророцтво щодо майбутнього України.

За словами Громова, період невизначеності триватиме в країні ще “приблизно два роки”.

“Близько двох років. Це багато, звичайно, але, напевно, саме стільки і потрібно часу, щоб ми, нарешті, розібралися, що тільки від нас самих – і ні від кого більше, залежать наше сьогодення і наше майбутнє “.

Також Громов розповідав про останні події в країні і про те, що українці розчаровані владою і політикою в цілому.

“Люди не просто розчаровані, вони більше не вірять нікому, ні чиїм обіцянкам. Не вірять і ігнорують обіцяють. Чи з’явиться лідер, який зуміє об’єднати Україну і за яким піде більшість? Обов’язково з’явиться! Особисто я в це вірю”.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *