Уже з понеділка! Шмигаль терміново звернувся! Важливо знати кожному!

Юмор

В Україні з 25 січня закінчиться локдаун, водночас більшу частину карантинних обмежень залишать. Заклади громадського харчування відкриються, але працювати зможуть до 23 години. А в кіно і театри продаватимуть квитки на половину місць.


Про це 23 січня на своїй сторінці в Telegram написав прем’єр-міністр Денис Шмигаль. “Україна виходить із посиленого карантину 25 січня. Ми повертаємося до тих обмежень, які діяли в грудні 2020 року… Вихід із посиленого карантину не означає, що вірус зник. Ми повинні залишатися пильними і ретельно дотримуватися всіх правил. Маски, дистанція, дезінфекція – це основа”, – написав прем’єр.
Що зміниться:

відкриють заклади харчування, але працювати вони будуть до 23, а замовлення перестануть приймати вже о 22 годині;на вулиці не можна виходити без паспорта, а в транспорт – заходити без одягненої маски;залишать заборону на планову госпіталізацію;у транспорті дозволять займати тільки сидячі місця;кінотеатри, театри – продавати тільки 50% місць;дискотеки і нічні клуби залишаться закритими;у музеях заповнюваність – усього одна людина на 10 квадратних метрів;у спортазалах одна людина на 20 квадратних метрів;у кафе і ресторанах максимум чотири людини за столиком.

Відзначимо, в Україні, незважаючи на локдаун, продовжив роботу громадський транспорт, також влада фактично не обмежувала кількість осіб на площах, у парках, дитячих майданчиках і т.д.
Нагадаємо, Денис Шмигаль заявив, що карантинні заходи, такі як обов’язкове носіння маски й дотримання соціальної дистанції, діятимуть в Україні до кінця 2021 року.
Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *