Увага! “Я підписав наказ”. У МОЗ невідкладно звернулися до українців, попередили про зміни: що потрібно знати

Юмор

Правила лікування коронавірусу COVID-19 в Україні змінили у середині вересня. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов оголосив, що саме у відповідному протоколі стане інакшим.

Про це відомо з брифінгу посадовця у п’ятницю, 18 вересня.

За його словами, протокол лікування стосується усіх працівників медичної галузі, які причетні для боротьби проти епідемії.

“Вчора, 17 вересня, я підписав наказ, яким затвердив новий протокол надання медичної допомоги для лікування коронавірусної хвороби, який розроблений нашими провідними фахівцями”, — пояснив Степанов.

Перш за все зміни внесено у використання глюкокортикоїдів — цей показник розширили, а також визначили алгоритми призначення антикоагулянтної терапії.

Водночас у протоколах з’явилися додаткові підходи до протимікробної терапії, конкретні показання для призначення медикаментів. Також туди включили підходи до медикаментозної терапії та кисневої підтримки інфікованих.

Станом на ранок у п’ятницю, 18 вересня, виявили вже 169 472 діагнози коронавірусу COVID-19, за попередню добу кількість збільшилася на 3 228. З початку епідемії в Україні одужали 75 486 людей, а померли 3 468.

По всій країні карантин чинний до 31 жовтня, навіть місцеві вибори проходитимуть згідно з епідемічними правилами, для цього Центрвиборчком розробила відповідні документи. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *