Увага! Термінова заява! Вистачить тільки на 20% населення. В МОЗ зробили екстрену заяву, уже весною. “Неможливо достовірно спрогнозувати”

Юмор

За домовленостями в межах ініціативи COVAX Україна отримає вакцину від COVID-19 у кількості, якої вистачить на імунізацію 20% населення. Про це повідомив головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

“Сьогодні, наскільки мені відомо, 7 виробників вакцини розпочали третю стадію клінічних досліджень, і найближчим часом, до кінця цього року, будуть результати цих досліджень, на весну отримаємо засоби для імунопрофілактики. Україна приєдналася до глобальної ініціативи COVAX, було доручення Президента, він взяв під контроль забезпеченість України в першу чергу вакцинами проти COVID-19. Ми активно над цим працюємо, є обіцянка, що як мінімум на 20% населення вакцина прийде в рамках концерну COVAX”, – сказав Ляшко.

Він додав, що також Україна веде перемовини з виробниками напряму з тим, щоб забезпечити поставки вакцини як в межах державних закупівель, так і для того, щоб надати можливість населенню, роботодавцям купувати цю вакцину самостійно.

Також Ляшко наголосив, що зараз неможливо дати достовірні прогнози стосовно того, коли завершиться пандемія коронавірусної хвороби.

У США розпочалися наймасштабніші у світі випробування вакцини від коронавірусу

Нагадаємо, до цього Віктор Ляшко заявляв, що на фоні пандемії COVID-19 вакцина проти грипу може стати дефіцитом. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *