Увага! Попередьте рідних та близьких! Зникнення грошей з рахунків, українців попередили про нові банкомати з підступом: “Коли набираєте пін-код…”

Юмор

В Україні шахраї призвичаїлися встановлювати на банкомати скріммінги (пристрої, що дозволяють зчитувати дані з карт клієнтів банків)

Як повідомляє Politeka з посиланням на ресурс Обозреватель, помітити неозброєним поглядом цей прилад майже неможливо.

Коли скріммінг входить в контакт з картою, він запам’ятовує її дані. Шахраям залишається лише скопіювати їх і за допомогою спеціального пристрою зробити дублікат карти.

Уточнюється, що поради, які дають банки для захисту від подібних маніпуляцій, в більшості своїй не працюють. Так, фінустанови радять українцям користуватися тими банкоматами, які встановлені у великих ТЦ або в магазинах. Однак, практика показує, що саме на таких банкоматах часто і виявляють скріммінги.

Єдина порада, який більш-менш ефективна – при наборі пін-коду необхідно прикривати клавіатуру банкомату рукою. В цьому випадку є ймовірність, що непомітна камера зловмисників не зможе “підглянути” цифри, які ви вводите.

Раніше ми писали, що довірливим українцям загрожує величезний штраф за порушення, яке вони фактично не здійснювали. Так, Митниця надсилає штрафи на 170 тис.грн тим, хто, нібито незаконно ввіз євробляху. По суті, ці “порушники” стали заручниками протиправних дії зовсім інших осіб. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *