Увага! Обмеження на карантині, Кабмін озвучив українцям нові правила: “У разі перевищення…”

Юмор

Уряд змінив умови поділу регіонів України на карантинні зони

Про це повідомляє Politeka з посиланням на РБК-Україна.

Так, прийнято рішення підключити регіони до прийняття рішення стосовно “червоних” зон, відтепер таке рішення буде прийматися спільно державною та регіональною комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Це відбуватиметься у разі завантаженості понад 75% ліжок у медзакладах протягом 5 днів поспіль або перевищення середнього рівня захворюваності випадків на 100 тисяч населення за 14 днів більше, ніж у 5 разів.

Щодо “помаранчевої зони”, то на вході проведення заходу або в заклад повинні бути обов’язково встановлені інформаційні матеріали про площу і максимально можливу кількість відвідувачів. Крім того, виключена норма про заборону перевезення в громадському транспорті при заповненості 50% сидячих місць.

Найвищий рівень обмеження, за словами Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, буде вводитися, якщо захворюваність в регіоні перевищить середній по країні більш ніж в 5 разів.

Роботу шкіл і дитсадків в “червоних” карантинних зонах уряд дозволив, проте з деякими обмеженнями.

Рішення про повне закриття шкіл і дитячих садків в “червоній” зоні буде прийматися лише спільним рішенням регіональної та державної комісій. Однак, якщо на самоізоляцію буде відправлено понад 50% класів, то відвідування навчальних закладів буде заборонено в будь-якій карантинній зоні. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *