Тільки що! Всі присіли від почутого! “Буде катастрофа”! Степанов зробив важливе попередження….

Юмор

За словами міністра, на сьогодні 6 544 ліжок зайняті хворими на COVID-19

Скасування карантину в Україні призведе до переповненості лікарень пацієнтами з COVID-19. Про це під час брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Кількість хворих постійно зростає. Окрім загальної кількості людей, у яких підтверджено коронавірусну хворобу, у нас зростає кількість людей, які госпіталізуються. Кожного дня…

Скасування карантину призведе до катастрофи. Якщо повністю скасувати карантин, у нас просто не буде де надавати допомогу, всі лікарні будуть заповнені”, – сказав Степанов.

За словами міністра, на сьогодні 6 544 ліжок зайнята хворими на COVID-19 й ця кількість госпіталізованих постійно зростає.

“Якщо ми не хочемо бачити апокаліптичні кадри, коли нема куди госпіталізувати, давайте просто дотримуватися правил нової реальності, яка в нас є. Вони дуже прості – ці правила”, – додав Степанов.

Нагадаємо, станом на ранок 28 серпня в Україні зареєстрували 114 497 випадки коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, протягом останньої доби в країні було встановлено новий антирекорд – 2 438 нових випадків, 48 людей померли, 866 осіб подолали хворобу. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *