Тримайтеся! Щойно заява МОЗ сколихнула всю країну! Карантин не допоміг! Ось, що тепер буде…

Юмор

Глава МОЗ Максим Степанов попередив про початок другої хвилі епідемії, яку очікували тільки восени

Як передає Politeka.net, він розкрив подробиці під час онлайн-брифінгу 11 серпня. За словами чиновника, в Україні вже почали вживати екстрених заходів.

Як нагадав Максим Степанов, новий спалах захворюваності через Китайський вірус у всьому світі прогнозували лише через кілька місяців, проте вже зараз показники стрімко зростають.

“Ми вважали, що у нас буде так звана друга хвиля, тобто істотне збільшення кількості хворих, десь у жовтні-листопаді – і це буде пов’язане з сезонною епідемією грипу. Так вважав весь світ”, – підкреслив міністр охорони здоров’я. – “Зараз ми бачимо, що всі країни Європи теж фіксують різке зростання кількості хворих. Тому ми почали більш потужно і швидко рухатися”.

За словами Максима Степанова, уряд поспішно закуповує апарати для вентиляції легенів, лікарняні ліжка обладнують для швидкої подачі кисню хворим. Крім того, в деяких регіонах України вже запускають медустанови “другої хвилі”, так у Львівській області інфекційні лікарні вже третій день заповнені пацієнтами більш, ніж наполовину. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *