Терміново! Ядерна зброя! Щойно! Лукашенко вибухнув заявою: перекинули літаки. НАТО на кордоні

Юмор

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про 18 літаків з Заходу, можливо з ядерною зброєю.

Про це він сказав під час відвідування одного з підприємств, пише Белта.

«Були під Берліном американські F-16, ну і нехай стоять там. Ні, вони їх перекинули сюди – 15-20 хвилин підльоту до нашої території. Для мене це як для головнокомандувача – питання. 18 літаків. Незрозуміло, що у них на підвісках. Може бути, ядерна зброя. Я виходжу з гіршого варіанту, тому я повинен був відреагувати », – сказав він.

За його словами, в цьому випадку Білорусь може перетворитися в театр військових дій, де “будуть вирішуватися не наші питання”.

“Їм (на Заході. – Ред. БЕЛТА) не Білорусь потрібна. Білорусь – це трамплін, як зазвичай, в Росію. Тільки не так, як Гітлер групу армій Центр кинув на Москву. Технології інші. Треба зламати цю владу, яка є, підсунути іншу, яка звернеться до іноземної держави, щоб ввели війська і надали підтримку, – сказав Президент. – Їм потрібен тут ринок, де вони будуть торгувати своєю продукцією”.

Лукашенко також стверджує, що біля кордонів Білорусі почали розгортати частини НАТО.

«Прямо біля кордону розгорнули вчення. Що я маю робити? Я теж розгорнув біля кордонів частини, половину армії привів у бойову готовність. Це дорого », – резюмував білоруський диктатор.

А потім Лукашенко згадав про автомат.

«Це що, нормально? І ви мене починаєте критикувати, що я з автоматом там бігаю по вулиці і готовий стріляти у власний народ. Слухайте, я за чверть століття в народ ніколи пальцем не показував, не те що стріляти », – додав Лукашенко.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *