Терміново! У Лукашенка стався інсульт, готується звернення до народу: “не встає з ліжка і…”

Юмор

Стало відомо про проблеми зі здоров’ям у президента Білорусі Олександра Лукашенка

Як передає Politeka.net, про це повідомив російський політолог Валерій Соловей.

За його словами, президент Білорусі переніс інсульт.

Пізніше Соловей повідомив, що Лукашенко нібито “відбувся” лише мікроінсультами.”Лікарі-шкідники врятували президента Білорусії. Лукашенко відбувся парою мікроінсультів. З наслідків – порушення міміки обличчя, здатність ходити і говорити не постраждала.Сьогодні записали його послання нації. Якщо не знайдуть кращі слова, то припускають послання випустити завтра”, – зазначив він.

Крім того, про погіршення стану президента Білорусі повідомив журналіст Іван Яковина. За його словами, це почалося вже давно, а останні відео з ним були записані заздалегідь і публікуються тільки зараз.

“За неофіційними повідомленнями з Російської Федерації, він зараз лежить і не встає з ліжка через те, що у нього стався другий за місяць гіпертонічний криз – різко підскочив тиск і, можливо, навіть трапився мікроінсульт”, – заявив він.

Раніше ми вже розповідали про важку хворобу Олександра Лукашенка. За деякими даними, проблеми зі здоров’ям пов’язані з серцем, нібито через це він проходив лікування в Об’єднаних Арабських Еміратах

В ОАЕ президент Білорусі перебував близько десяти днів. Офіційні ЗМІ повідомляли, що глава держави весь цей час вів переговори з керівництвом країни. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *