Терміново! Лікар злив діагноз Лукашенко. Тільки що повідомили – білоруси в шоці. Він це зробив

Юмор

Олександр Лукашенко, який знаходився на посту президента Білорусі п’ять термінів поспіль, має ознаки параноїдального і ряду інших психіатричних розладів особистості протягом багатьох років.

В інтерв’ю Радіо Свобода про них розповів мінський психіатр Дмитро Щигельський. Розлади психіки Лукашенко він описав в об’ємній роботі ще в 2001 році.

На думку фахівця, діагнози, поставлені їм Лукашенко 19 років тому, стали очевидними під час триваючого зараз політичної кризи в Білорусі.

“Аналіз особистості Лукашенко виявляє ряд ознак, характерних як для параноидного, так і для дисоціального розладів особистості при наявності стрижневої надцінної ідеї власної значущості, афективної логіки, схильності пояснювати події в світі виходячи з” змовницьких “намірів без достатніх на те підстав, підозрілості, байдужості до почуттів інших людей, схильності до маніпулювання ними, низькою толерантності до фрустрації і низького рівня агресивної поведінки, включаючи насильство, нездатності до переживання провини і вилучення користі з несприятливого досвіду “, – сказано в роботі Щигельського.

Там також зазначено, що зазначені особливості тотальні і визначають весь психічний вигляд даної особистості.

Психіатр зазначив, що в останні дні психічні проблеми Лукашенко побачили всі.

“Все набуло настільки гротескний, очевидний навіть для неспеціаліста характер, що зараз це стало загальним місцем”, – сказав Щигельський.

Видання нагадало, що вперше Лукашенко потрапив в поле зору психіатрів після закінчення педінституту, коли, прийшовши на прийом до першого секретаря обкому партії Леонову, наполегливо просив, щоб той призначив його головою колгоспу.

Лукашенко відправили на огляд, де йому поставили діагноз “мозаїчна психопатія”.

У 1978 році директор Могилевського облпродторга, де Лукашенко працював секретарем ВЛКСМ, звернувся до начмеда лікарні з проханням про його психіатричний огляд у зв’язку з неадекватною поведінкою.

У 1982 році Лукашенко був комісований з армії з тим же діагнозом “мозаїчна психопатія”.

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL, перший канал російського телебачення в 2010 році в підсумковій програмі “Час” випустив сюжет, в якому, крім іншого, розповів про психічне захворювання Лукашенко – мозаїчну психопатію.

До слова, в ході засідання Ради безпеки, коментуючи масові протести в своїй країні, Лукашенко назвав українців «бідолахами».

Олександр Лукашенко порівняв Україну і Білорусь і назвав українців «бідолахами». На його думку, встановлення демократії в країні нічого не дало українцям в плані європейської інтеграції.

Лукашенко висловився про «реанімаційний пакеті реформ для Білоруської» опозиції, яка виступає проти його режиму і вимагає перевиборів. Коментуючи програмні заяви опозиції про відносини з Заходом і Росією, Лукашенко навів в приклад Україні, яка нібито, не дивлячись на наявність демократичної держави, не має перспектив входження в НАТО і Європейський Союз.

При цьому щодо українців він вжив слово «бідолахи».

«Подача заяви і членство в ЄС і НАТО. Україна, бідолахи, демократію встановили вже, напевно, 10 років тому, але ніхто їх ні в НАТО, ні в ЄС не прийняв. Більш того, ніхто нікого там не чекає. Їх, а нас тим більш », – заявив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *