Терміново! Лукашенко “здався”, вночі сталося невимовне: у людей лилися сльози. Він одумався

Юмор

Сьогодні зранку стала відома найкраща новина за всі дні протестів у сусідній Білорусі.

П’ята ніч протестів в Білорусі після президентських виборів пройшла спокійно. Люди по всій країні мирно протестували, силовики нікого не затримували і не застосовували спецзасоби.

На вулицях не вибухали гранати, активістів не обстрілювали гумовими кулями, як це було раніше. У Мінську вночі з ізолятора почали відпускати затриманих на протестах. Вони розповіли про побиття, знущання і моторошні умови утримання.

Як пишуть журналісти з місця подій, когось навіть відвозить “швидка”.

До людей під’їхала міліцейська машина, заступник міністра МВС Олександра Барсуков, який особисто приїхав, пообіцяв, що усі затримані будуть звільнені до ранку.

Ось, що пише білоруське видання “Белсат” ці слів очевидців: “Співробітники безпеки наклали жовті та червоні позначки на затриманих. У нашій камері сиділа дівчина з жовтою міткою: її кинули у порожній автозак та побили декілька ОМОНівців, її стан зовсім не в порядку. Сказали, що побили її за дреди на волоссі.

Сидячи на вулиці, я побачив декількох хлопців з мітками, але били й без них. Кажуть, що червону мітку одягали на найагресивніших. Жовту – на людей з татуюваннями, з дредами, на хлопців із сережками та довгим волоссям”.

Місцеві Telegram-канали опублікували відео, на яких випущені з ІТТ розповідають про страшні умови утримання. За словами одного з чоловіків, за два дні їх погодували “однієї сосискою і шматком хліба”. Жінки заявили про звірячі побиття в камерах і “море крові”.

“Один з хлопців розповів, що в камері спочатку була 51 особа, а потім привезли ще 13, хоча камера розрахована на 8 осіб і має всього 2 відкриті на 3 сантиметри кватирки”, – пишуть у мережі.

Тим часом замміністра МВС Олександр Барсуков сказав, що ніяких знущань над затриманими в ізоляторі не було.

Силовики перестали бити людей

Увечері на вулицях білоруських міст було все доволі спокійно. Силовики та спецпризначенці були фактично відсутніми. Крім того, жодні сутички не відбувалися. Водночас люди скандують, що міліція – з народом.

Медики страйкують

В цей день у Білорусі масово зібралися на страйк медики: групи мітингувальників у білих халатах виступали проти свавілля влади у Бресті, Гомелі, Бобруйську і столиці, звісно.

У Мінську, наприклад, вийшли проти свавілля силовиків медики 1 клінічної міської лікарні. Підтримати їх прийшов і посол Франції. Мітингували і бригади швидкої, які, до слова, першими бачать “приборкання бунту” силовиками. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *