Таємні зустрічі з Порошенком! Просто у Зеленського під носом. Скандальна правда спливла на поверхню. “Він абсолютне зло!”

Юмор

Колишній глава Офісу президента Андрій Богдан розповів, що, за його інформацією, чиновники ОП періодично зустрічаються з екс-президентом Петром Порошенком за обідом у ресторані.

Про це Богдан заявив в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону

“Я чув, що деякі чиновники Офісу президента часто бувають в “Санаханті” (ресторан у центрі Києва – ред), де “абсолютно випадково” обідають з Петром Олексійовичем. І ці “збіги” бувають дуже-дуже часто”, – сказав екс-глава ОП.

Зокрема, за його словами, зустрічається сам нинішній голова ОП Андрій Єрмак.

Так Богдан прокоментував припущення Гордона, що, хоча проти колишнього президента Петра Порошенка порушили багато справ, насправді саджати його у в’язницю ніхто не збирається.

За словами ексглави ОП, “деякі телеграм-канали”, яким він вірить, писали, що такі зустрічі відбувалися мінімум 4 рази.

Результат таких зустрічей, на думку Богдана, – “роздмухування рейтингу Порошенка”.

“Це точно розпаси, тому що таке “глупство”, яке відбувається, по дурості неможливо зробити”, – додав він.

Відповідаючи на запитання ведучого, чи хотів би він посадити Порошенка, Богдан відповів ствердно: «Так».

При цьому колишній глава Офісу президента зазначив, що зробити це буде надзвичайно важко.

«Всі ці економічні злочини складно розслідувати. Там всюди офшори. Там всюди міжнародна правова допомога. Це великі терміни. На Кіпр пишеш, тобі кажуть: «Іди … лісом». На це потрібен час. Але там є перспектива. Мені так здається, як юристу. А те, що зараз відбувається, це по-моєму, роздування рейтингу Петру Олексійовичу », – заявив Богдан.

За його словами, п’ятий президент втілює собою абсолютне зло, а його успіхи на політичній арені – це просто відсутність конкуренції.

“Він дуже розумний і дуже досвідчений. Дуже підготовлений, політик з великим стажем, бізнесмен … Але він абсолютне зло”, – сказав Богдан.

“У мене до нього тотальне несприйняття”, – сказав Богдан. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *