Такого ніхто не чекав! Кондратюк шокував заявою – має стати Порошенком. “Немає інших шансів”

Юмор

Український продюсер та шоумен Ігор Кондратюк вважає, що чинний президент Володимир Зеленський повинен перейняти риси свого попередника Петра Порошенка, аби ефективно протистояти Росії.

В інтерв’ю “Українській правді” Кондратюк наголосив, що лише будучи безкомпромісним, а не поблажливим до агресора, можна його стримати.

“З ними (з Росією. – Ред.) неможливо домовитись, з ними можливо домовитись тільки на їхніх умовах. Якщо хтось вважає, що їхні умови закінчилися – ср*ч на Донбасі чи включення навіть в Україну на умовах федеральних якихось (окупованих територій. – Ред.) і анексія Криму, то це дуже наївно і недалекоглядно, і просто бездумно і безмозгло. Навіщо потакати агресору? Так що я думаю, що у Володі Зеленського нема тут інших шансів, окрім як стати в міжнародній політиці Порошенком”, – поділився своїми думками продюсер.

Крім того, він назвав три застереження до глави української держави, які б озвучив, опинившись перед ним.

“Йому треба назавжди забути бачити в очах Путіна бажання до миру. Від малоросійства його друзів. Від будь-яких бажань згортати реформи, які такими великими трагічними зусиллями почалися в країні у 2014-му році”, – зазначив Кондратюк.

Нагадаємо, раніше Кондратюк попередив Зеленського, що з Росією можна домовитися тільки за однієї умови – якщо ми погодимося стати округом Федерації, тобто “Малоросією”.

Також він вважає, що Україна в геополітичному вимірі має рухатися подалі від країни-агресорки Росії, не озираючись на Схід. Однак нинішня влада в цьому питанні все ще “тупцює на місці”, бо політики або нерозумні, або продажні. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *