Рішення Банкової! Центральний офіс перенесуть до рідного міста Зеленського: кабмін почав процес. Наказ Президента

Юмор

Кабінет міністрів України доручив відповідним існтанціям узгодити переміщення центрального апарату Державної екологічної інспекції з Києва до Кривого Рогу.

Про це повідомляє видання “Главком”.

У розпорядження «Главкома» потрапило протокольне доручення уряду за підписом прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, яким цілу низку відомств зобов’язали організувати процес передислокації відомства. До роботи залучені профільне Міністерство довкілля, а також Мін’юст, Мінфін, Національне агентство з державної служби, Фонд держмайна, а також сама Держекоінспекція.

Вже вчора Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України скликало термінову нараду з приводу перенесення Держекоінспекції. На неї були запрошені представники усіх державних структур, визначених урядом. «Главкому» вдалось отримати запрошення, розіслане чиновникам за підписом заступника міністра Романа Шахматенка.

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський не приховує: доручення уряду про перенесення центрального апарату Державної екологічної інспекції з Києва до Кривого Рогу дав сам президент. Як розповів «Главкому» урядовець, Кабмін виділив тиждень і вже наступної середи міністри на своєму засіданні очікують побачити зрозумілий формат переїзду.

Нардеп Олексій Гончаренко в телеграм зазначив, що співробітників поставили перед вибором: або переїжджати до Кривого Рогу, або звільнятися.

“У найближчі дні буде прийнято рішення про перенесення центрального апарату Державної екологічної інспекції України з Києва в місто Кривий Ріг”, – написав депутат.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *