Пізно вночі! Прийнято важливе рішення для України. Кравчук домовився – Зеленський не помилився

Юмор

На засіданні Тристоронньої контактної групи в форматі відеоконференції за участю нового глави української делегації Леоніда Кравчука і першого заступника глави делегації Вітольда Фокіна досягнуто домовленостей про чотири нові ділянки розведення і 20 ділянках розмінування в межах оновленого плану, передбаченого комюніке Паризького саміту “Нормандське четвірки” від 9 грудня 2019 року. Де саме знаходяться ці ділянки, не уточнюється.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Офісу президента.

Також на засіданні українська сторона підтримала необхідність розробки рамкового рішення ТКГ про протимінну діяльність, що допоможе оптимізувати подальшу роботу з цього питання.

Українська делегація також підтримала пропозиції по чотирьом новим ділянкам розведення сил.

Під час засідання робочої групи з питань безпеки голова Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Яшар Халіт Чевік зазначив, що після введення пакету додаткових заходів щодо консолідації режиму припинення вогню з 27 липня в цілому дотримується режим тиші, а на початку серпня СММ ОБСЄ не фіксувала жодного його порушення .

“Протягом 24 днів на Донбасі в результаті бойових дій не загинув жоден український військовий”, – наголошується в повідомленні ОП.

Під час обговорення підсумків роботи економічної групи говорилося, що українське підприємство з водозабезпечення продовжить здійснювати на постійній основі поставки питної води українському населенню.

В рамках гуманітарної робочої групи був також досягнутий прогрес у питаннях взаємного звільнення утримуваних осіб.

Українська сторона в черговий раз підкреслила виконання всіх домовленостей про підтвердження списки для взаємного звільнення утримуваних осіб та підтвердила інформацію про осіб, яку запитували учасники консультацій.

Україна очікує дзеркальних і симетричних дій від іншої сторони.

З метою інтенсифікації Мінського переговорного процесу, займаючи проактивну позицію, українська сторона під час роботи групи з політичних питань наголосила на необхідності виконання Паризьких домовленостей лідерів “Нормандської четвірки”, зокрема продовження роботи над законодавством з метою імплементації “формули Штайнмайера”.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський пояснив призначення першого президента Леоніда Кравчука та першого прем’єр-міністра Вітольда Фокіна в Тристоронню контактну групу із врегулювання конфлікту на Донбасі. Він назвав їх “дуже потужною групою”. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *