Прямо на полігоні! Із Зеленським сталося шокуюче, тривожний випадок, снаряд – застряг: Пішло не так…

Юмор

Не так давно президент Зеленський приїхав на військовий полігон «Широкий Лан», щоб подивитися, як же стріляють хвалені протитанкові комплекси Javelin. Але щось пішло не так …

Чи то Зеленський має таку удачу, то чи Порошенку американці підсунули «китайські» комплекси, але ракета з Javelin’а так і не вилетіла.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Інцидент стався під час активної фази стратегічних командно-штабних навчань “Об`єднані зусилля-2020” на полігоні “Широкий Лан” у Миколаївській області, куди приїхав президент.

Комплекс Javelin повинні були задіяти при контрнаступі на умовного противника, але, як виявилося, невдало. Пусковий механізм спрацював, але снаряд з нього не вилетів і, відповідно, не дістався до цілі.

“Javelin не спрацював, ракета не вилетіла. Можливо, це помилка оператора, може щось інше, треба розбиратися, зараз точно сказати не можу”, – прокоментував інцидент генерал-майор Валерій Залужний – командувач військами оперативного командування «Північ», начальник Об’єднаного оперативного штабу ЗСУ військ оперативного командування “Північ”.

Наразі військові з’ясовують причини. За винятком цього, хід навчань проходить успішно.

Американський комплекс призначений для ураження бронетехніки, наземних цілей і гелікоптерів. Україна отримала його зі США.

Відзначимо, що У Миколаївській та Херсонській областях відбулися практичні дії у рамках стратегічного командно-штабного навчання “Об’єднані зусилля – 2020”.

У рамках маневрів у середу, 23 вересня, відбулись бригадні навчання окремої механізованої бригади і тактичне навчання з підрозділами окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України та 16-ї дшбр ЗС Великобританії.

“На Миколаївщині учасники навчань відпрацьовували штурм населених пунктів, наступ з ходу на непідготовлену оборону, атаку переднього краю противника та бій за оволодіння ротними опорними пунктами на першій позиції”, – переповідають хід навчань в пресцентрі ГШ ЗСУ.

Також було задіяно тактичний повітряний десант зі складу окремої механізованої бригади.

У Херсонській області десантно-штурмові підрозділи України та Великої Британії тренувалися у захопленні плацдарму та форсуванні водної перешкоди на всіх видах десантно-переправних засобів і подоланні її по понтонному мосту.

“Як сказав український письменник Юрій Липа: “Щоб мати авторитет – треба мати силу”. Наша сила – в нашій єдності!”, – цитує головнокомандувача ЗС України генерал-полковника Руслана Хомчака його пресслужба.

“Україна – єдина країна в сучасній Європі, що має успішний досвід протидії збройній агресії РФ. Це, зокрема, стало можливим завдяки допомозі наших партнерів. Підтримка і солідарність з нашою державою всього цивілізованого світу вкрай важливі, адже українське військо захищає не тільки Україну, а й Європу”, – підкреслив генерал-полковник Руслан Хомчак. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *