Прямо в палаці! Лукашенко такого не очікував – це побачили всі. Він накинувся на них

ЮморУ неділю, 23 серпня, в Мінську пройшов Марш нової Білорусі проти режиму Олександра Лукашенка. У ньому взяли участь близько 150 тисяч осіб.

Люди зібралися в центрі Мінська, незважаючи на дощ і закриті центральні станції метро.

На тлі протестів в місто стягнули військові вантажівки, автозаки і іншу спецтехніку силовиків.

Протестуючі вимагали відставки Лукашенка, покарання для силовиків, які били і катували мирних демонстрантів, а також проведення нових виборів президента.

Присутні на площі Незалежності люди спочатку попрямували в сторону Стели. Стела була оточена силовиками і обнесена колючим дротом. Люди підійшли на відстань кількох десятків метрів, але потім лідери опозиції з Координаційної ради Марія Колесникова і Ольга Ковалькова попросили протестуючих відійти від огорож і не створювати провокацій.

Потім протестувальники рушили на площу держпрапора – повз Палац Незалежності, який є резиденцією білоруського диктатора. Однак підходи до Палацу Незалежності виявилися перекриті силовиками.

В результаті протестуючі повернулися до Стели, а потім на площу Незалежності, де почали розходитися.

Коли протестуючі підходили до Палацу Незалежності, Telegram-канал NEXTA Live повідомив, що Олександра Лукашенка збираються евакуювати звідти. Незабаром над будівлею помітили вертоліт.

Однак потім Telegram-канал Пул Першого, який, за даними ЗМІ, веде прес-секретар білоруського диктатора, опублікував відео з Олександром Лукашенко, який виходить з вертольота біля Палацу Незалежності в бронежилеті і з гвинтівкою в руках.

Не легітимний Президент Білорусі Олександр Лукашенко вийшов до співробітників силових структур, які охороняли його резиденцію, Палац Незалежності, подякував їм та пообіцяв «розібратися» з протестуючими. Відео спілкування поширив близький до Лукашенка Telegram-канал «Пул першого».

«Спасибі, хлопці, ви – красені. Ми з ними розберемося », – сказав Лукашенко, інформує Радіо Свобода.

Але офіційні канали, не показали як Лукашенко говорив про мітингувальників, називав щурами, тими хто злякався – це все показав опозиційних телеграм канал Нехта.

Силовики зустріли Лукашенка оплесками і вигукували, що вони з ним «до кінця».

За словами прес-секретаря Лукашенко Наталії Ейсмонт, він був у Палаці незалежності в Мінську з ранку, працював в ситуаційному центрі, «контролюючи ситуацію», передає державне агентство БЕЛТА.

Увечері, як заявила Ейсмонт, «коли так звані протестуючі пішли, можна сказати, на своєрідний штурм будівлі», Лукашенко також був у палаці. Потім він викликав вертоліт і здійснив обліт міста, сказала його прес-секретар.

Так само, Telegram-канал Пул Першого опублікував пропагандистське відео в тому числі з кадрами засідання «ситуаційного центру» в Палаці Незалежності. На цьому відео видно, що за великим круглим столом сидять Олександр Лукашенко, жінка і молодий чоловік, ймовірно, син білоруського диктатора Микола. Видно, що перед цією людиною на столі лежить зброя. Більше за столом нікого немає. За даними Telegram-каналу Nexta Live, жінка на цьому відео – прес-секретар Лукашенко. ДжерелоЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *