Просто в Туреччині! Порошенко в шоці – це таки сталось. Петя звалив – правда нарешті вибухнула

Юмор

Колишній президент України, проти якого порушено ряд кримінальних справ, продовжує жити звичним безтурботним життям.

Після того, як журналісти українського видання «Страна» повідомили про поїздку сім’ї 5 президента України Петра Порошенка до Туреччини, останній вирішив змінити свою декларацію. Колишній лідер країни вніс в декларацію майже 1,2 млн гривень витрат.

Зокрема, 530 095 грн 54-річний Порошенко витратив на транспортні послуги, а 650 043 грн обміняв на валюту. Очевидно саме в 1.2 млн гривень і обійшлась поїздка в Туреччину.

В свою чергу, Семен Семенченко, екс-нардеп, своїм вчорашнім вечірнім постом, розклав по Поличках Петра Порошенка та його поведінку.

Дивлюся скільки збуджених моральних перевертнів прибігло на мої сторінки після публікації вчорашніх постів. Мені це дуже нагадує 2014 рік. Дуже схожі обличчя, схожа риторика, навіть образи одні до одного)). Тільки тоді у них були російські прапори на аватарках, а зараз їх місце зайняли їх ідейні брати (які тепер прикриваються прапорами нашими, українськими). Мене це наповнює енергією )) і я розумію що раз українські гн*ди верещать разом з московськими вош*мі значить треба продовжувати говорити правду і «освіжати пам’ять» і тим і іншим.

Вчора порівняв два мітинги біля ОП. На вчорашньому я просто – був. А другий – 29 червня 2014 я особисто організовував. Вчора бачив масу нормальних людей. Багато воювали. До них у мене немає питань. Навіть якщо вони прихильники того ж Порошенка. У багатьох випадках це не вина їх а біда. Питання тільки до верхівки. А вірніше до тієї їх частини яка є реєстрової гвардією Порошенка. Ось мітинг 29.06.2014. Проти перемир’я яке тоді оголосив саме Порошенко. І яке орки використовували по повній – побудувавши масу укріплених районів. Які потім довелося полити кров’ю наших товаришів. Так ось. Організувавши цей мітинг ми вимагали припинити це ганебне перемир’я. І ми змусили Порошенка тоді це зробити!

Але відразу після цього ми пішли на фронт. Миколаївка, Слов’янськ, звільнення Бахмута, Лисичанська і Попасній. І це що зробив батальйон Донбас тільки за місяць ! Потім Петя з Путей «наздогнали» нас в Іловайську… Але ми після того мітингу були чесними перед людьми і самими собою. Ми вимагали захисту країни. Ми самі і пішли її захищати. Не залишилися в затишному Києві а відразу після мітингу пішли на фронт! Ризикуючи своїм життям, ризикуючи не повернуться до родин. І тепер подивимося на вчорашній мітинг. У мене немає питань до простих людей! Спасибі їм що виходять і в 2014 і в 2015 і вчора, в 2020! Питання до тих хто входить в реєстрову верхівку наближену до Порошенка. Питання до нього самого.

Чому, замість того щоб зробити як зробили у 2014 ми – Порошенко зараз просто звалив на відпочинок до Туреччини? А «любителі важкого озброєння» з його наближених холуїв чому вчора одразу не зайняли чергу до військкомату? Питання риторичне ))). У мене немає питань до простих людей. Але тому я і називаю верхівку його шобла – порохомр*зямі! Тому що олігархами, депутатами, «лідерами громадської думки», майбутніми депутатами бути набагато простіше. Тому що рвати на грудях вишиванку набагато безпечніше ніж піти з мітингу в військкомат.

На сьогодні у мене все. Тепер можете продовжувати біснуватися і вивертатися. Кожному своє. Честь маю.

Варто зазначити, що під час самої акції Порошенка, мітингуючим прилетів привіт прямо з лінії розмежування на Донбасі. Від того, кого порохоботи рвуться “захищати”.

Якщо коротко, меседж простий – боєць записав відео, де вказав сидіть вдома на дивані, менше базікайте і фантазуйте. У ваших послугах по “захисту” не потребують. Зброя є, все необхідне є. У разі потреби будуть стріляти і захищатись – пише Клименко посилаючись на відеозверння бійці ООС. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *