“Порожні обіцянки!” Щойно! Зеленський зробив термінову заяву, так просто не залишить. “Реальне покарання!”

Юмор

Президент України Володимир Зеленський відреагував на розстріл автобуса на Харківщині 27 серпня. Він похвалив правоохоронців за швидке затримання нападників. Водночас закликав силовиків посилити безпеку на вулицях країни і не допускати кривавих розбірок.

Володимир Зеленський прокоментував інцидент на своїй фейсбук-сторінці. Президент наголосив, що нинішня реакція та ефективність поліція має стати нормою і подякував правоохоронцям.

Зеленський наголосив, що належність до політичних сил, чи прихильність до різних ідеологій, віросповідань і поглядів не повинні бути виправданням злочинів.

За його словами, саме безкарність породжує вседозволеність. Тому розслідування таких справ повинно відбуватися якомога швидше, а суди повинні ухвалювати рішення, керуючись буквою закону, а не політичною кон’юнктурою.

Він також зазначив, що правоохоронці зосередили увагу на економічних та корупційних злочинах, боротьба з якими важлива. Водночас він закликав силовиків не забувати про безпеку на вулицях.

“Ми десятиріччями слухали гасло “Закон – один для всіх”. Але бачимо, до чого призводять порожні обіцянки! Гучні слова повинні нарешті перетворюватися на результат, а винні – отримувати реальне покарання”, – закликав президент.

Нагадаємо, ввечері 27 серпня на трасі Київ – Харків біля Люботина невідомі розстріляли автобус з членами організації “Патріоти – За життя”. Інформацію першим оприлюднив нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива, який стверджував, що напад скоїли начебто представники “Нацкорпусу”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *