Покажіть, нарешті, хтось це Кравчуку!!! Бацька показав як треба – пропагандистів жорстко опустили. Просто в студії

Юмор

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що 4 серпня Росія перекинула на територію Білорусі черговий загін вагнерівців. Відтак він закликав росіян перестати брехати, буцімто найманці випадково опинилися в Білорусі.

Ще один загін іноземців перекинутий для дестабілізації ситуації в Білорусі, заявив Олександр Лукашенко під час свого щорічного звернення до народу й парламенту.

“Сьогодні надійшла інформація про ще один загін, який перекинули на південь Білорусі. Ми повинні бігати й ловити їх по лісах. Ми ж їх всіх відловимо”, – заявив Олександр Лукашенко.

Водночас президент Білорусі не уточнив, чи відомий йому імовірний маршрут нової групи російських найманців, а також чи контролюють їхнє пересування білоруські спецслужби.

Натомість він висловив переконання, що затримані росіяни перебували в Білорусі зовсім не транзитом, а були перекинуті туди спеціально.

“Все це брехня – про Стамбул, про Венесуелу, про Африку й Лівію. Ці люди, вони дали свідчення. Вони були спрямовані спеціально до Білорусі. Їм дали команду чекати”, – запевнив білоруський лідер.

Крім того, він закликав Росію перестати маніпулювати в історії з затриманням її громадян. “Перестаньте брехати й нести писанину в ЗМІ”, – заявив Олександр Лукашенко.

Також, сьогодні стало відомо, що з ефіру телеканала “РТР-Беларусь” 2 серпня вирізали фрагмент пропагандистської передачі “Воскресный вечер с Владимиром Соловьевым”, у якій ішлося про білоруські події. На це першим звернув увагу Telegram-канал “Методичка”.

“У Росії сьогоднішнє ток-шоу “Вечер с Владимиром Соловьевым” на “Россия 1” почалося з обговорення затримання росіян у Білорусі. В ефірі пролунали різні оцінки подій, зокрема безсторонні для білоруської влади і особисто [президента Олександра] Лукашенка. Але в Білорусі цього не побачили. О 23.10 в ефірі “РТР-Беларусь” ток-шоу Соловйова почалося з обговорення України”, – написано в публікації.

В Білорусії просто напросто – попустили пропагандистів і не дають брехати про їхню країну.

Варто зазначити, що це не перший раз, коли Путінських пропагандистів попускають:

Перший президент України Леонід Кравчук, який очолив українську делегацію в ТКГ щодо Донбасу, вступив в суперечку з російською пропагандисткою Ольгою Скабєєвою “60 хвилин”.

Скабєєва в традиційні манері російської пропаганди обурилася, зщо в Україні називають терористами членів бандформувань ЛДНР. При цьому вона визнала, що навіть в Мінських угодах ОРДЛО – це територія України і цей факт визнав російський президент Володимир Путін.

От і слухайте свого президента”, – сказав Кравчук Скабєєвій.

Кравчук запросив ватажків бойовиків до Києва домовлятися з ним, а Скабєєва запропонувала Зеленському приїхати в Донецьк і Луганськ.

На ці слова пропагандистки Кравчук заявив, що в ОРДЛО зібралися іноземні найманці, які приїхали на Донбас заробляти, а тому ніхто не зможе гарантувати безпеку.

“Не розмовляйте, коли я говорю! У вас тут базар! Я не хочу базару”, – підвищив тон Кравчук, намагаючись перекричати пропагандистку. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *