Ось це так поворот! Щойно! Школярам оголосили про додаткові канікули, заява голови МОЗ: “Діти не вчитимуться…”

Юмор

Не встиг навчальний рік розпочатися, як в уряді роздумують над позаплановим відпочинком для дітей

Про це заявив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов. За його словами, школярів можуть чекати додаткові канікули, пов’язані з проведенням місцевих виборів в умовах пандемії.

Як відомо, виборчі комісії в більшості своїй будуть перебувати в школах. На даний момент МОЗ спільно з ЦВК розробляють механізм, проведення голосування максимально комфортно і безпечно, враховуючи карантинні обмеження. Вибори призначені на 25 жовтня 2020, а, отже, діти не будуть вчитися приблизно в цих числах.

“Якщо ви питаєте про школи, то ми вже зараз розуміємо, що необхідно робити додаткові невеликі канікули, щоб в той час, коли буде засідання комісій і підрахунок голосів, діти не вчилися”, – заявив Степанов.

Раніше ми повідомляли, в. о. міністра освіти Сергій Шкарлет розповів, що буде зі шкільними канікулами. За його словами, рішення про перенесення таких у школах прийматимуть самостійно, враховуючи епідемічну ситуацію в кожному регіоні. 

Шкарлет уточнив, що в областях “зеленої”, “жовтої”, “помаранчевої” зон в школи можна ходити в звичайному режимі. А ось в “червоній” – відвідувати заняття заборонено, навчання проводитиметься тільки в дистанційному режимі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *