Олігархи в шоці! Разумков видав це – браво спікер. Неймовірний поворот

Юмор

Депутати Верховної Ради України “орієнтуються” на бізнес та “політичний ринок” під час голосування за законопроекти. Про це в інтерв’ю DW розповів голова Верховної Ради України Дмитро Разумков.

“Я свідомий в тому, що вони можуть орієнтуватись і на ситуацію на ринку, і на політичному ринку – це теж правда. Але навішувати ярлики, що це 100% людина залежить від того, чи іншого представника великого бізнесу, я думаю, що все ж таки не варто”, – сказав Разумков, коментуючи питання про залежність народних депутатів України від олігархів.

За його словами, 16 тисяч поправок, які були подані до “антиколомойського законопроекту”, це небезпечна технологія.

“Це не спроба покращити закон, а спроба саме загальмувати його. Ми бачили схожу ситуацію з ринком землі. Я 100% є противником такої технології. Вона нова, але вона дуже небезпечна для парламентаризму і для Верховної Ради України”, – вважає голова парламенту.

Крім того, Голова Верховної Ради Дмитро Разумков допускає внесення змін до Виборчого кодексу найближчим часом.

“Я знаю, що є ініціатива від наших колег, щоб ще до того, як відбудуться вибори, навіть під час виборчого процесу це можливо, внести деякі зміни до Виборчого кодексу, щоб унормувати проблемні аспекти, які з’являтимуться по ходу”, – сказав Разумков журналістам у Сумах у четвер.

За його словами, хотілося б зміни до Виборчого кодексу внести раніше, але “це досить громіздкий документ… і він досить заполітизований”. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *