«Нажаль ми нічого не можемо зробити»: Зеленський попередив українців про небезпеку, що насувається…

Юмор

Президент України Володимир Зеленський заявив, що якщо буде продовжуватися така динаміка захворюваності коронавІрусноЇ інфекціЇ в Україні, то є велика ймовірність того, що медицина стане безсилою.

Telegram – канал ” Україна вдень і вночі ” опублікували звернення гаранта Конституції України до народу. 

Зеленський заявив, що подальше зростання хворих може зупинити медицину і влади нічим не зможуть допомогти. Уже кілька днів поспіль кількість хворих вірусом переходить межу двох тисяч і майже кожен день статистика Міністерства охорони здоров’я встановлює новий антирекорд. Раніше експерти говорили, що другий пік захворюваності очікується в жовтні – листопаді місяці, але нинішня ситуація доводить зворотну сторону. Медики стверджують, що перші три тижні вересня стануть піком другої хвилі епідемії.

«Ми вже на хвилі за 2000, вона дуже небезпечна … Ми не можемо зробити тільки інфекційні лікарні. Тому збільшення кількості хворих для нас просто зупинить повністю медицину, і держава нічого не зможе зробити », – сказав президент.

Глава держави закликає українців до ретельного і чесному дотримання правил встановленого карантинного режиму, щоб хоч якось запобігти атаці COVID – 19.

Нагадаємо, що в “червону зону” потрапило багато українських міст і населених пунктів. Також статистика свідчить, що безпечна “зелена зона” дрібніє, так як багато міст перейшло в “жовту” зону ризику.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *