Марченко в шоці. Щойно – Медведчука рознесли, його вчинок шокує. Ніхто не чекав

Юмор

На початку місяця, народний депутат від партії «Опозиційна платформа за життя» і кум президента РФ Віктор Медведчук з дружиною Оксаною Марченко перетнули адмінкордон з тимчасово окупованим Кримом. Вочевидь Медведчук перейшов до реалізації кремлівського плану щодо легалізації російської окупації Криму.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише блогер Сергій Іванов.

«Народний депутат Медведчук у супроводі громадян Чалого, Засенка, Галішина та пані Марченко на мікроавтобусі «Мерседес» д/н АА3121СМ на початку місяця виїхав до Криму через КПВВ «Каланчак».

Думаю, ніхто не має сумнівів у тому, на кого насправді працює пан Медведчук та його політичний придаток ОПЗЖ, ба більше він цього не приховував з моменту свого дивного воскресіння в 2015 році.

Після цього був спецстатус, окремий повітряний коридор, аби він не витрачав зайвий час, торгуючи життями українців, потім він просто купив політичну силу і увійшов до парламенту», – пише Іванов.

І здавалося б, скандал з поїздкою притих, але сьогоднішня заява Медведчука вибухнувши в мережі обурила Українців.

Україна відзначає 29-ту річницю своєї незалежності. Її проголошення-це історична за своєю значимістю подія, яку на всеукраїнському референдумі підтримали понад 90% громадян країни.

Медведчук заявив, що у далекому 1991 році воно сприймалося як життєво важлива віха на шляху до суверенітету, економічної самостійності і процвітання України, до благополуччя наших громадян, йдеться в заяві голови політради партії “опозиційна платформа – за життя”, народного депутата Віктора Медведчука.

Він підкреслив, що через майже три десятиліття, згідно з результатами соціологічного опитування, проведеного компанією RTS з 13 по 16 серпня 2020 року, тільки 47,1% українців вважають День Незалежності святом.

“Таке ставлення українців до державного свята пояснюється об’єктивними причинами. По-перше, Україна в останні роки стала втрачати свою незалежність і суверенітет. За даними опитування Центру “Соціальний моніторинг”, проведеного з 8 по 15 серпня 2020 року, 48,6% громадян країни не вважають Україну незалежною. По-друге, цілком очевидно, що надії українців жити в процвітаючій, багатій країні не виправдалися.

Так, згідно з соціологічним опитуванням Фонду “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва та соціологічної служби Центру Разумкова, проведеним з 14 по 19 серпня 2020 року, 26,1% респондентів вважають, що поганого було більше, ніж хорошого. У тому, що хорошого було більше, впевнені тільки 24,9% українців. 41,6% думають, що негативного було стільки ж, скільки і позитивного”, – зазначив політик.

На його думку, таке розчарування пояснюється в першу чергу економічними провалами влади, що відбувалися останнім часом і очевидними навіть для неї самої.

“Парламентарії з правлячої партії” Слуга народу “дозволяють собі у Верховній Раді хизуватися у футболках з написом:”маю право на помилку”. Ні, вже не маєте. Кількість помилок і прорахунків влади зашкалює. Ви стали владою, причому, як ніхто і ніколи в історії України, отримали всю її повноту. І зобов’язані використовувати її для боротьби з трьома головними ворогами України: деградацією, деіндустріалізацією і деінтелектуалізацією”, – сказано в заяві.

Українці ж зазначають, що головним ворогом країни залишаються олігархи, які продовжують її дерибанити, та корупціонери, які дозволяють це зробити. Та промосковські зрадники, які здають інтереси країни. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *