“Лікарі розбіглися, швидкі стоять десятками, а у нас немає нічого”. Хотіли правду про ковід? Отримуйте!

Юмор

У Харкові лікарня №25, яка нещодавно стала приймати хворих із коронавірусом, виявилася до цього неготовою – медики почали звільнятися, а пацієнти – скаржитися на те, що до них ніхто з лікарів не приходить.

Про це йдеться в матеріалі OBOZREVATEL

Колапс у 25-й лікарні трапився через великий наплив пацієнтів – уже в перші дні там було заповнено всі 100 місць, які виділили для хворих на CОVID-19.

“Наша робота перетворилася на справжнє пекло. Жодних захисних костюмів у нас немає, жодних респіраторів немає. Тільки одноразові маски. Медсестри пишуть заяви, тому що не хочуть самі заразитися і наразити на небезпеку своїх близьких. Невже керівництво міста, лікарні не знало, що ми рано чи пізно теж будемо приймати пацієнтів із коронавірусом? Кинулися хоча б за одноразовими халатами, а їх – кілька штук. Сказали: носіть їх цілий день”, – розповів медпрацівник 25-Ї лікарні.

За словами ще однієї співробітниці, захист від коронавірусу (халати, рукавички, респіратор) вона купувала сама.

“Я можу ще купити собі одноразові халати, рукавички, респіратор. А що робити іншим? Лікарі просто розбіглися. Вони не пишуть заяви, але й підходити до заражених людей не хочуть. У когось діти, хтось сам у групі ризику. Швидкі вишикувалися десятками під лікарнею. А у нас немає нічого! Жодних ліків, із киснем проблема! Хоч пиши заяву та йди, бо працювати неможливо”, – зазначає медик.

Лікарі скаржаться, що у них не тільки не вистачає захисту, але й у лікарні немає достатньої кількості медикаментів від коронавірусу.

“Просити пацієнтів купити за свої гроші не можна, а у нас за протоколом не вистачає медикаментів. Тому лікуємо тим, що є. І проблема з киснем, його не вистачає на всіх”, – поділився на умовах анонімності один із лікарів. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *