Люди не можуть в це повірити! Нарахування компенсацій до пенсій і зарплат. Чого чекати українцям….

Юмор

Українців попередили про можливе введення нових компенсацій

Так, українцям можуть виплачувати грошові компенсації в разі затримки пенсій, зарплат та інших соціальних виплат.

З такою ініціативою виступив профільний комітет Ради з питань соцполітики.

“Члени комітету вирішили рекомендувати Верховній Раді прийняти за основу проект закону про внесення змін до закону” Про компенсацію громадянам втрати частини доходів у зв’язку з порушенням термінів їх виплати “(№3817)”, – сказано в повідомленні.

Документ, зокрема, передбачає розширення переліку видів виплат, за порушення термінів виплати яких громадянам нараховується компенсація. У цей список автори постанови пропонують включити пенсію, щомісячне грошове довічне утримання, соціальні виплати, стипендії, заробітну плату, суму індексації грошових доходів громадян.

У законі, крім цього, також прописані і джерела таких виплат. Але в пояснювальній записці зазначено, що прийняття закону не призведе до додаткового навантаження на державний бюджет України.

Раніше ми розповідали, що буде з пенсіями в 2021 році.

За словами Дениса Шмигаль, на 2021 рік запланована не тільки індексація пенсій, але також введення доплат для пенсіонерів, які старше 75 років.

“Ми в наступному році плануємо зробити постійні доплати тим, хто досяг 75+”, – зазначив прем’єр.

Крім цього, в наступному році нарешті запустять накопичувальну пенсійну систему. Правда, впровадження цього рівня буде проходити в експериментальному режимі. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *