Лукашенко приймає міри! У Білорусі оголосили термінову мобілізацію на кордоні з Росією. Погляньте, що відбувається

Юмор

У Білорусі оголосили про військову 25-денну мобілізацію, яка розпочнеться 11 серпня у Вітебській області, що на кордоні з Росією.

За повідомленням Міноборони країни, будуть призиватися чоловіки у віці до 35 років, які раніше проходили службу в лавах Збройних сил, передає Інтерфакс-Захід.

При цьому в міністерстві зазначили, що військові збори мають регулярний і плановий характер подібних заходів.

“Підготовка військово навченого резерву на військових зборах – це процес, який у Збройних силах іде безперервно. Військовозобов’язані постійно призиваються на збори різної тривалості протягом року. Такі збори проходять і в серпні. У Вітебській області вони розпочнуться 11 серпня”, – розповіла спікерка Міноборони Наталія Гаврусик.

Зазначимо, що російське видання “MK.ru” написало, що військові частини та з’єднання збройних сил Білорусі почали залишати місця постійної дислокації.

“Місцеві жителі зауважили активність військових поблизу білоруських кордонів, а також пересування армійських частин у напрямку Мінська… Активність білоруських військових на кордоні з Росією, вважають фахівці, може бути пов’язана з побоюваннями Мінська з приводу “вторгнення в країну російських найманців”, які нібито планують організацію масових заворушень напередодні виборів”, – йдеться в публікації.

Додамо, що 9 серпня 2020 року у Білорусі відбудуться вибори президента.

OBOZREVATEL

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *