“Кучма буде в шоці!” Аукнувся страшний “удар” із минулого, все зникло: Зеленському вже донесли. Не прикриє

Юмор

З матеріалів кримінального провадження щодо вбивства журналіста Георгія Гонгадзе зникли слова засудженого екс-генерала Міністерства внутрішніх справ Олексія Пукача про те, що до цієї справи причетний другий президент України Леонід Кучма та екс-голова Верховної Ради Володимир Литвин.

Леонід Данилович певно буде у шоці від розголошення цієї інформації.

Про це на прес-конференції заявила адвокат Тетяна Костіна. Адвокат нагадала, що пройшли вже 20-ті роковини з дня загибелі Гонгадзе, проте до сьогодні до відповідальності не притягнуто як замовників його вбивства, так і замовників замаху на народного депутата II та III скликань ВР Олександра Єльяшкевича та викрадення та побиття журналіста Олексія Подольського, чиї інтереси вона представляє.

Захисник переконана, що попри те, що виконавці у цих злочинах різні, замовник у них один – екс-президент Кучма.

Костіна звернулася до президента Володимира Зеленського з закликом довести справу до кінця, щоб винні у замовленні цих трьох злочинів опинилися на лаві підсудних, оскільки всі попередні президенти, починаючи від третього президента Віктора Ющенка (2005-2010 рр.) обіцяли поставити крапку у цій справі, однак обіцянок так і не дотримали.

Також вона додала, що своїм зверненням до Зеленського хоче привернути увагу до систематичного невиконання Україною своїх зобов’язань стосовно резонансних справ, зокрема справи Гонгадзе та повідомити про фальшування цієї справи в Верховному суді.

Адвокат пояснила, що Україна ще у січні 2002 року постановою парламенту взяла на себе зобов’язання безумовно виконувати резолюцію ПАРЄ по справі Гонгадзе, Подольського і Єльяшкевича, однак ці зобов’язання досі не виконані.

За її словами, в справі Єльяшкевича зобов’язання не виконані в повному обсязі, а в справі Гонгадзе і Подольського – не виконуються головні зобов’язання стосовно замовників цих злочинів.

“Які обґрунтовано пов’язувалися з тодішнім президентом Леонідом Кучмою”, – наголосила Костіна.

Також вона додала, що “плівки Мельниченка” – далеко не єдиний доказ причетності Кучми до цього злочину, оскільки є ще такий вагомий доказ, як свідчення виконавця вбивства Гонгадзе Пукача.

Адвокат наголосила, що для того, щоб вивести Кучму з-під обвинувачення, провадження щодо Гонгадзе і Подольського було засекречено ще в суді першої інстанції, щоб громадськість не могла контролювати перебіг судового процесу. Костіна також наголосила, що в справі було проведено єдине відкрите засідання, – коли оголошували вирок Пукачу, – однак і в цьому засіданні була допущена фальсифікація судової справи.

“Відомі всьому світу слова Пукача, що вирок суду буде йому зрозумілий, лише коли на лаві підсудних з ним сидітиме Кучма та Литвин, в матеріалах справи відсутні”, – заявила адвокат. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *