Крим виє від жаху! “Нас тупо розвели!” Катастрофа на порозі, кримчани б’ють на сполох через шокуюче рішення: як тепер жити

Юмор

В окупованому Криму все ж настав момент, коли питна вода для населення практично закінчилася. Окупанти українського півострова вже з 24 серпня ввели графік подачі води, хоча раніше “влада”, яку призначив Кремль, запевняла, що всі проблеми з водою вдасться вирішити.

Обмежать подачу води на першому етапі в Сімферополі і ще 39 населених пунктах Сімферопольського і Бахчисарайського районів, де добовий відбір води знижують до 140 тисяч кубометрів, а гаряче водопостачання припиняють.

Уже з 31 серпня відбір води зменшать до 120 тисяч кубометрів на добу, а воду почнуть подавати за графіком, а з 7 вересня, подачу води буде знижено до 100 тисяч кубометрів на добу, її подаватимуть по годинах — тільки вранці і ввечері.

Кримчани в шоці від рішення окупантів. Вони згадують, як зовсім недавно російське “керівництво” Криму урочисто відкривало побудований військовими водовід, який нібито повинен був вирішити водну проблему, і інші гучні обіцянки кримських чиновників.

“Через посушливу погоду до критичного рівня опустився рівень запасів водосховищ. Оскільки Сімферопольське, Аянське і Партизанський водосховища харчуються тільки за рахунок дощів і танення снігів, для попередження погіршення ситуації, прийнято вимушене рішення про введення поетапного обмеження водопостачання”, — повідомив так званий “глава” Криму Сергій Аксьонов.

Жителі українського півострова вважають, що цей графік подачі води і обмеження введені назавжди, так як поки Кремль не домовиться з українською владою, проблеми з водою не зможуть вирішити ніякі погодні умови.

Вони звинувачують окупантів і російську владу в тому, що вони шість років робили все для того, щоб вода в Криму закінчилася, так як використовували її запаси на новобудови і миття російських танків.

“Чисто російський спосіб вирішення проблеми — послати народ подалі, і точка; Засуха наступила раптово. Раптово стало зрозуміло, що води немає і взятися їй нізвідки. Прямо на сьомому році цієї влади стало зрозуміло; Нічого не хочуть по ситуації людям розповісти? Адже це вже явна проблема з водою, а не “вкидання ботів”, як вони писали. Це вже не кричати “нам вода з України не потрібна”;

Нас тупо розвели, а зробити ніхто нічого не може. Будемо як в країнах третього світу жити, без гідних ресурсів для існування; 10 днів тому, з кульками і оркестром, був запущений НАНОводопровід від МО РФ, нібито рятуючий Сімферополь від спраги. І раз-графік подачі води! Іхтамнети останню собі воду забирають, танки мити? Або як це?; З водою в Криму все добре. Її немає.

Про що нам віщали балакучі голови буквально кілька місяців тому. Нічого, крім правди, так?; І як довго вони збираються знущатися над усіма нами? Води в надлишку у вигляді опадів не передбачається. Для глобального вирішення питання потрібні роки… Скільки терпіти ці знущання…; Де, нарешті, цей “єдиний і унікальний” шайтан-літак за 25 мільйонів, який буде літати і дощ викликати? !!; У мене тільки одне, по суті, риторичне запитання до влади — вам не соромно ???

З 2014 року стало зрозуміло, що проблема з водою в Криму буде наростати з кожним днем. І вами не зроблено НІЧОГО! І навіть більше — шкідництво; Я в шоці … А що буде далі ???; Як налагодити водопостачання? Перше, це деоккупація. Друге, репарації всім постраждалим від агресії. Ну і третє — Гаага”, — масово коментують кримчани рішення окупантів обмежити подачу води.

Нагадаємо, 85% потреб півострова в прісній воді завжди забезпечувала материкова Україна через Північно-Кримський канал. Після анексії Криму в 2014 році Україна водопостачання припинила.

Влітку 2020 року ситуація з водою стала погіршуватися через посуху. Станом на початок літа рівень наповнення водосховищ природного стоку Криму виявився більш ніж в два рази нижче, ніж до літа минулого року. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *