Краще присядьте! “Не всі українці доживуть”: Савченко приголомшила тривожною заявою. “Це робиться свідомо!”

Юмор

Надія Савченко заявила, виступаючи в ефірі телеканалу ZIK, що Пенсійний фонд України навмисно банкрутують.

На думку колишньої народної обраниці, в цьому напрямку дійсно ведеться цілеспрямована робота – потрібно, щоб в ПФУ утворилася величезна діра, і людям в результаті просто не буде чим виплачувати пенсії.

За словами Савченко, наступним кроком стане «приватизація» Пенсійного фонду.

“Що роблять з Пенсійним фондом? Пенсійний фонд кінчають. Робиться це свідомо, щоб зробити його приватним. Зараз його свідомо банкрутують. Тому, щоб приватизувати підприємство, воно не повинно коштувати дорого. Тому його (Пенсійний фонд – ред.) доводять до банкрутства і роблять пенсійну дірку і доводять до стану, що не буде з чого платити людям пенсії “, – стверджує Савченко.

Іншими словами, ПФУ стане приватною структурою, з якою українців змушуватимуть укладати контракт. Громадяни повинні будуть платити внески – це і буде їхня пенсія, яку почнуть виплачувати при досягненні відповідного віку.

Проблема якраз в тому, що доживуть до цього віку далеко не всі українці.

Савченко пояснила, що в Україні повинні з’явитися невеликі приватні пенсійні фонди, які, в свою чергу, будуть належати якійсь транснаціональній корпорації. Ця корпорація, по суті, і буде користуватися грошима, які надходять до фондів у вигляді відрахувань. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *