“Жер з ним шампанське і гуляв на дні народженні”: Він просто “розмазав” Порошенка. Ніхто не наважувався. “Який цинізм”

Юмор

Розвідка Сполучених Штатів вважає, що РФ здійснює втручання в американські вибори за допомогою дій народного депутата України Андрія Деркача: український парламентарій намагається дискредитувати кандидата в президенти від Демократичної партії Джозефа Байдена.

Цю тезу активно стали розганяти в Мережі прихильники Порошенка і його партії, називаючи при тому Деркача – проросійським депутатом.

Правда екс-депутат Семен Семенченко підкреслив одну важливу деталь. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

“Цілий день, захлинаючись від щенячого вереску, високопоставлені холуї партії ПЁС розганяли по мережі повідомлення Офісу національної Розвідки США. Про «дії проросійського депутата ВР Деркача». Повністю згоден з усіма епітетами. Але. Не розумію причин щенячої радості цієї публіки. Без відповіді залишилося питання: чому всі роки війни за Незалежність замість припинення «дій проросійського депутата Деркача» нинішній голова партії ПЕС Порошенко жер з Деркачем шампанське і гуляв разом з генпрокурором Луценко на його дні народження. Га? Які ж ви цинічні г*ндони, право слово )”, – йдеться у повідомленні екс-депутата.

Зрозуміло, що після цієї публікації на Семенченка накинулася з критикою ціла армія порохоботів. Проте колишній депутат не став мовчати і написав наступне:

Кілька питань ПЕСикам, які зараз виють на мій попередній пост про Порошенка і Деркача. Чому за всі роки війни за Незалежність ми не чули з вуст Порошенка жодного поганого слова про Медведчука? Га? І по його поїздках в Крим і про його проросійські канали? І про його злочинну діяльність в Україні? Ну ладно, раніше ПЕСики гавкали з «собачої будки» що «Порошенко -дипломат» і «щоб не зірвати обмін полонених» він «не може говорити про кума Путіна погано». Ну а тепер? Уже півтора року ні Порошенко ні Медведчук не мають ніякого відношення до полонених. І де хоч одна акція проти Медведчука від «великих патріотів» Порошенка? Де хоч одне криве слово на адресу колишнього однопартійця по СДПУ (о)?

Єдиним реальним ударом по Медведчуку за ці роки була наша акція з блокуванням його основного гаманця в Новоград Волинському. Багатомільярдна схема з російським дизелем, яку разом юзалі президент (на той момент) Порошенко і сам Медведчук. За цI гроші і фінансувалися проросійські партії, ЗМІ, хабарі українським чиновникам і вся мережа російської агентури в Україні. І відразу після цього почалося свавілля з викраденням Леонід Литвиненко, Анатолий Виногродский. I де кого не затримували – відразу вивозили до Маріуполя і закривали на кілька місяців. Де були партійці Порошенка коли ми тримали ту єдину акцію яка серйозно зачепили гаманець Медведчука? Коли кидали за ґрати ветеранів війни? Де був гітлерюгенд Порошенкa? Всі ці «демократичні сокири» й обвішані з ніг до голови медалями браві «справжні ветерани та волонтери»? Де, де … Були там де ця рима складається. .. І там же вони і знаходяться зараз….

Чому так? Та тому що «партія і Ленін – близнюки брати. Хто більше матері історії – цінний»? І тому швидше небо впаде на землю ніж Порошенко скаже криве слово проти Медведчука. Тому що «тисну руку», «обіймаю» поширюється в тому числі і на кума того кого він обіймає. Тому що московські в*ші і українські гн*ди – дві частини одного і того ж цілого. Про це попереджав нас Петлюра 100 років тому. Саме це ми бачимо і зараз…Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *