Досі не вірите в коронавірус? Те, що сьогодні твориться в Одесі приголомшило навіть скептиків. ФОТО

Юмор

В Одесі показали величезну чергу зі швидких із зараженими коронавірусом біля приймального відділення лікарні.

Місцевий житель Олександр Івасівка-Навроцький нарахував 16 машин біля міської лікарні №3 на провулку Обсерваторному і опублікував відповідне фото на своїй сторінці в Facebook (щоб подивитися, доскрольте до кінця сторінки).

“Чотири з них стояли трохи осторонь, з відкритими усіма дверима. Інші вишикувалися в чергу. Працівник швидкої якось трохи професійно, може, трохи недбало, трохи буденно і без зайвих емоцій сказав: “Так, черга в приймальне відділення. Доводиться чекати”. У екіпажів, які очікували біля приймального відділення, двері також були відчинені. Мені здається, що “швидкі” простояли на території лікарні з пацієнтами кілька годин”, – написав одесит.

Черга зі швидких в Одесі.
Колапс з хворими на коронавірус.

Чоловік зазначив, що з вікон лікарні на другому і третьому поверхах було чути “страшний і надсадний” кашель.

“Легеневе гепання, тріск, терзання старих міхів – ось з чим асоціюються звуки цього кашлю”, – додав Івасівка-Навроцький.

Біля лікарні стоять 16 машин.
Територія лікарні в Одесі.
У мережі показали фото черги з "швидких".
Машини швидкої допомоги в Одесі.
Скріншот.
Скріншот.
Скриншот.

Як повідомляв OBOZREVATEL раніше, 15 вересня в Україні було встановлено два рекорди COVID-19 – найбільша кількість померлих і видужалих за добу. За словами глави МОЗ Максима Степанова, зафіксовано 76 летальних випадків і 1 514 фактів одужання. джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *