Втеча у Росію! Лукашенка накрило страшне, заховається у таємному будинку: шокуюча звістка

Юмор

Білоруський виконувач обов’язків президента Олександр Лукашенко продовжує жорстко діяти у зв’язку з протестами, які виникли після оголошення результатів президентських виборів.

У Кремлі нарешті визнали, що відставка Лукашенка з поста глави держави в ситуації, що склалася, є імовірною і цього побоюється російська влада. У Москві також підтвердили, що оточення президента Білорусі вже цікавилося в представників Кремля питанням про можливість втечі в Росію.

Про реальні плани Лукашенка повідомила агентство Bloomberg з посиланням на три джерела в Москві.

За інформацією агентства, російська сторона вважає можливою відставку Лукашенка. При цьому деякі чиновники припускають, що жорстке придушення протестних акцій може на якийсь час зберегти йому владу.

“Більше ніхто не впевнений в майбутньому Лукашенка. Він може в короткостроковій перспективі досягти успіху в придушенні протестів, але тут є велика проблема”, — заявили виданню джерела в Кремлі.

При цьому сам Лукашенко запевняє, що у нього немає планів залишати Білорусь і йти у відставку з поста президента. Він продовжує активну політику і називає фейками повідомлення про те, що готується до втечі в Москву, де у нього, за даними ЗМІ, є будинок.

Лукашенко запевняє, що вже сформував новий уряд країни, який готова працювати за його президентства. Важливо нагадати, що напередодні Центральна виборча комісія Білорусі оприлюднила офіційні і остаточні підсумки виборів — зазначається, що у чинного білоруського лідера Олександра Лукашенка 80% голосів, завдяки чому він залишається президентом Білорусі, а у його головної суперниці Світлани Тихановської — 10%.

З цими результатами не погодилася влада ЄС. На екстреному засіданні Ради ЄС міністри закордонних справ прийшли до єдиної думки, що результати виборів в Білорусі сфальсифіковані і тому Євросоюз не визнає їх в тому вигляді, в якому вони були представлені Центральною виборчою комісією.

За підсумками засідання європейські міністри звернулися до Лукашенка з пропозицією розпочати діалог з опозицією заради врегулювання політичної ситуації в країні та припинення шокуючого насильства народу країни.

Крім цього, делегація України в Парламентській асамблеї Ради Європи ініціювала декларацію щодо ситуації в Білорусі, де після виборів президента відбуваються акції протесту та жорстокі затримання активістів.

У тексті декларації йдеться про невідповідність виборів у Білорусі міжнародним виборчим стандартам і зазначається, що вони проводилися з масовими порушеннями прав і свобод громадян та не відображають вільного волевиявлення білоруського народу.

Також засуджується застосування насильства до учасників мирних зібрань у Мінську та інших білоруських містах. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *