Всі присіли від почутого! Новий удар по готівці, Нацбанк озвучив правила з 1 вересня

Юмор

У Нацбанку анонсували нові тарифи для клієнтів, які запрацюють з 1 вересня

Як передає Politeka.net, про це інформує прес-служба регулятора.

Зокрема, будуть змінені тарифи на касове обслуговування банків та інкасаторських компаній для банків, які не користуються статусом уповноваженого.

Постанова від НБУ набирає чинності з 1 вересня 2020 року і передбачає наступні нововведення:

  • скасування розмежування плати за номіналами банкнот і розмінних монет і одночасно встановлено єдиний розмір тарифу за видачу готівки — 0,4% від суми виданої готівки;
  • було збільшено тариф за видачу банкнот у національній валюті України банкам для підкріплення їх каси в межах зданих ними сум невідсортованих банкнот з 0,3% до 0,5% від суми виданих банкнот;
  • сформовано тариф за здачу надлишків готівки, придатних до обігу банкнот (монет) у розмірі 0,25% від суми готівки, яку здали.

У прес-службі регулятора підкреслюють, що зміна тарифів посприяє подальшому розвитку моделі організації готівкового обігу та активізації міжбанківського ринку готівкової національної валюти.

Також в НБУ підкреслили, що без змін залишилися пільгові тарифи на касове обслуговування банків готівкою, послуги яких пов’язані з нарахуванням соцвиплат від держави через підприємства зв’язку України та виплатами готівки бюджетним установам та організаціям, переведеним на обслуговування до Держказначейства.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *