“Все закривається на 14 днів”. Українцям зробили важливе попередження: уже від завтра

Юмор

З 1 серпня в Україні діє карантин за новими правилами — щотижня усі регіони країни ділять на чотири зони в залежності від епідеміологічної ситуації, в кожній з яких діють певні обмеження як мінімум 14 днів.

Найжорсткіший карантин вводиться в “червоній” зоні — там зупиняється громадський транспорт, забороняється закладів освіти, закриваються кафе і ресторани. Такий карантинний режим в Україні буде діяти і восени. Про це українців попередив глава МОЗ на щоденному брифінгу 16 серпня.

Він пояснив, що якщо регіон або місто потрапляє в червону зону, то там все закривається на 14 днів, включаючи дитячі садки і школи.

“Коли ми говоримо про” червоний “рівень небезпеки, то в районі або місті припиняється робота всіх освітніх установ. Тобто, якщо встановлюється “червоний” рівень, то він діє 14 днів. А через 14 днів, виходячи з показників, вже приймається рішення про зменшення рівня небезпеки або до “помаранчевої”, або “жовтої”, або навіть до “зеленої” зони. І відразу буде відновлена, якщо дозволятиме ситуація, і робота шкіл, і робота дитячих садків”, — пояснив Степанов.

Чиновник нагадав, що рівні небезпеки по регіонам і містам визначаються за трьома критеріями, встановленими в державі — це кількість завантажених ліжок, критерій за кількістю тестів на 100 тисяч населення, і кількість виявлених хворих на 100 тисяч населення за 14 днів.

Як відомо, з 17 серпня жорсткий карантин вводиться в Городенківському і Косівському районах Івано-Франківської області, містах Самбір Львівської області, Біляївці Одеської області, місті Дубно, Костопільському та Рівненському районах Рівненської області, а також в Кіцманському районі Чернівецької області. Їх віднесли в “червону” зону, де знову посилюють карантин на два тижні. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *