Величезний розрив у розмірі пенсій жінок і чоловіків, українців добили сумами: “5104 гривні…”

Юмор

Розмір пенсій у чоловіків і жінок за деякими статтями відрізняється в чотири рази

Як передає Politeka.net, про це заступник голови КМДА Марина Хонда розповіла в ході презентації гендерного паспорта Києва, повідомила прес-служба відомство.

За словами чиновниці, в рамках проекту фахівці планують зібрати факти і виявити всі розриви між соціальними групами. На підставі цієї інформації надалі плануватимуть міський бюджет.

Так за словами заступника голови адміністрації, в Києві жиут 696 896 пенсіонерів. Більшу частину, близько 424 тисяч складають жінки, проте чоловіче населення отримує куди більші пенсійні виплати. Так чоловіки в середньому отримують пенсію за віком в 5104 гривень, а жінки – всього 3541 гривень.

Найзначніша різниця спостерігається в обсягах виплат за вислугу років. Якщо чоловіки в цій категорії отримують в середньому 10,4 тисячі гривень, в чотири рази більше, ніж жінки – 2,6 тисячі.

Кияни обох статей отримують приблизно однакові соціальні виплати-до 1,6 тисячі гривень. Чоловіки отримують більше грошей при інвалідності – 3777 гривень проти 2624 Гривень у жінок. У той же час, у чоловіків-пенсіонерів в середньому менші виплати при втраті годувальника – 2228 гривень проти 3542 Гривень у жінок.

У 2020 році українських пенсіонерів чекає ще одне підвищення – в грудні пенсії збільшаться у зв’язку із зростанням прожиткового мінімуму. За підрахунками соціологів, близько трьох мільйонів громадян почнуть отримувати в місяць не менше 1769 гривень. А максимальна пенсія, що становить 10 мінімальних, стане більше на 570 грн. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *