Будуть прийняті термінові міри. Відтепер в Україні зміниться все… У МОЗ оголосили про категоричны заходи через зростання хворих на COVID-19

Юмор

У МОЗ України зберуть термінове засідання, де обговорять стрімке зростання кількості заражених коронавірусом (COVID-19).

Про це на брифінгу в четвер, 13 серпня, заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Кількість нових хворих перевищила більше 1500 осіб за добу, і нам потрібно терміново приймати рішення, що ми будемо сьогодні (13 серпня. – Ред.) робити. Крім визначення відповідних рівнів небезпеки, які будуть показувати епідеміологічний рівень в кожному регіоні, я буду наполягати на чіткому дотриманні правил (карантину. – Ред.)”, – сказав міністр.

Степанов зазначив, що ситуація в країні дуже напружена, особливо в деяких регіонах.

“Львівська область вже п’ять днів поспіль перевищує поріг 50% зайнятих місць в лікарні, відведених для хворих на COVID-19. Тому ми повинні швидко прийняти рішення, а головне дотримуватися тих правил, які дозволять знизити ризик зараження коронавірусом”, – додав глава МОЗ.

Відзначимо, що 13 серпня, в Україні офіційно підтверджено 86 140 випадків коронавірусної інфекції. З них 1 592 – виявлені за минулу добу, що стало новим антирекордом по добовому приросту.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *