Цe пpocтo чyдo, сльози радості: Анастасія Заворотнюк вийшла з кoмu і вже може самостійно..

Юмор

Ситуація з хворобою популярної російської актриси Анастасії Заворотнюк знаходиться повністю під об’єктивами телекамер і під пильними поглядами преси. 

Все через громадських запитів – шанувальники дуже переживають за життя улюбленого кумира, а відсутність офіційної інформації тільки посилює паніку серед фанатів. 

Люди хочуть знати, що з актрисою і чим можна їй допомогти.

У світлі останній новин, фанати і друзі артистки вже готувалися до найгіршого. Але сьогодні з’явилася радісна новина – Анастасія Заворотнюк вийшла з коми.

У вузьких колах відомо, в якому медичному закладі перебуває російська улюблениця «няня Віка». У самій клініці був помічений чоловік Анастасії Петро Чернишов, близько клініки інсайдери зняли мати і дочка актриси. 

Однак після останнього масштабного висвітлення ситуації з артисткою, особливо після передачі «Пусть говорят», де ситуацію з Заворотнюк розглянули з усіх боків, працівники медустанови вирішили не пускати журналістів до будівлі. 

Мало того, близько палати актриси подвоїли охорону.

Інсайдерам вдалося з’ясувати, що всупереч заявам багатьох ЗМІ, Анастасія Заворотнюк перебуває в свідомості і дихає самостійно. Однак лікар оцінюють її стан як украй важкий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *