Ультиматум Зеленському: Підписанти розповіли, що будуть робити, якщо президент не прислухається

Юмор

Колишній народний депутат Тарас Стецьків, підпис якого стоїть під зверненням до президента Володимира Зеленського щодо зустрічі в «Нормандському форматі» та реалізації формули Штайнмайєра, анонсував акцію з врученням цього документа під будівлею Офісу прездиента. Про це він розповів у коментарі InfoResist.

«Я підписав цей документ, оскільки поділяю його суть. Я вважаю, що зараз складається така ситуація навколо України, що всі основні зовнішні гравці від Росії до Франції схилятимуть Україну до примирення з Росією за рахунок українських національних інтересів. Це все вилилося в нав’язування так званої формули Штайнмайєра, а саме: проведення виборів на окупованій частині Донбасу без відновлення українського контролю над державним кордоном та надання Донбасу після виборів особливого статусу у складі України. Це російська ідея, вона вкрай небезпечна, на мій погляд», – вважає Стецьків.

На його думку, реалізація так званої формули Штайнмайєра «фрагментує і знищує українську державність», тому мета звернення до Зеленського – закликати його не йти дорогою капітуляції.

«І саме з цією метою в четвер 19 вересня під Офісом президента відбудеться акція з врученням цього звернення особисто президенту України. Тобто ми хочемо застерегти президента від цього ілюзорного світу і від такого шляху, який насправді мир в Україну не принесе. Він перетворить російсько-українську війну у внутрішній громадянський конфлікт, оскільки значна частина українського суспільства не сприйме такого закінчення війни на Донбасі», – зазначив екс-нардеп.

На запитання, що робитимуть ініціатори звернення, якщо Зеленський не прислухається, Стецьків відповів: «Тоді будемо збиратися і будемо думати, як діяти далі, як зупиняти далі».

«Акція запланована на 19:00 в четвер. На цьому етапі громадські активісти, ветерани фронту хочуть достукатися до Зеленського, хочуть застерегти, власне, цим і викликана поява нашого публічного звернення. Ми все ще сподіваємося, що президент України керуватиметься національними інтересами, а не інтересами Росії, Франції, Німеччини чи інших», – підсумував колишній депутат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *