Укpaїнцi нe вipять cвoїм вyхaм: Пoрoшeнкo зaпuсaв вiдeoзвeрнeння, в якoмy нa вcю Укpaїнy зaявuв

Юмор

Порошенко довів, що Зеленський прийшов до влади незаконно. А також подякував Вакарчуку за солідарність з ним.

Схоже, що екс-президенту дуже болить втрата крісла гаранта України. Від нещадної критики новообраного президента він перйшов до гучних заяв. І дуже радіє, що залишилися ще люди, які його підтримують.

Бо ніхто його так не розуміє так, як лідер “Голосу” Святослав Вакарчук. Подробиці повідомляє Главком.

Екс-президент і досі не може погодитися з тим, що Зеленський вирішив розпустити ЦВК. Він же так довго збирав людей-професіоналів, які показали, що вміють злагоджено працювати на виборах. 

І цього разу звинуватив не лише Зеленського, а й нардепів, які голосували за відповідне рішення.

Порошенко вважає, що вони поставили під сумнів законність виборчих кампаній президентських і парламентських виборів. До слова, саме тоді до влади прийшов Володимир Зеленський і його партія “Слуга народу”.“Голосуючи за звільнення ЦВК, більшість вистрілила собі у ногу. Власним сумнівним рішенням підставила під сумнів легітимність і президента, і парламенту”, — написав у соцмережі Петро П’ятий.

Голосуючи за звільнення ЦВК, більшість вистрілила собі у ногу.

Голосуючи за звільнення ЦВК, більшість вистрілила собі у ногу. Власним сумнівним рішенням підставила під сумнів легітимність і президента, і парламенту. Адже комісія, яка не пропрацювала і року, бездоганно провела дві виборчі кампанії. Міжнародні організації і спостерігачі вибори президента і ВР визнали такими, що відповідають європейським стандартам. Однак, мотиви рішення слід все ж таки шукати не у минулому, а у майбутньому. Особливе занепокоєння викликають вибори на окупованих територіях. Все більше сигналів, що без виконання безпекового компоненту Мінських угод вони можуть відбутися на російських умовах. Несподівана заміна комісії може бути пов’язана саме з цим. Я дякую членам ЦВК за проведення двох чесних виборів. Від імені «Європейської Солідарності» дякую фракції Голос за принципову неучасть у ще одному голосуванні, яке веде до авторитаризму. Дякую громадським організаціям, які намагалися утримати наших парламентських «стахановців» від сумнівного трудового рекорду. Час усвідомити, що захистити демократію та європейський вибір ми можемо тільки разом.

Gepostet von Петро Порошенко am Freitag, 13. September 2019

Та, на його думку, треба думати глобальніше. Адже, всі відповіді щодо розпуску комісії — у майбутньому.

“Особливе занепокоєння викликають вибори на окупованих територіях. Все більше сигналів, що без виконання безпекового компоненту Мінських угод вони можуть відбутися на російських умовах. Несподівана заміна комісії може бути пов’язана саме з цим”, — припустив екс-гарант.

У боротьбі за демократичні цінності Порошенко знайшов нового прихильника. Зокрема, він подякував фракції “Голосу” за те, як вона поводить себе у новому Парламенті.

“Дякую фракції “Голосу” за принципову неучасть у ще одному голосуванні, яке веде до авторитаризму”, — написав Петро Порошенко.

На злодієві і шапка горить — кажуть у народі. Саме таким виразом можна описати коментар Петра Порошенко щодо розпуску ЦВК. Мовляв, Зеленський сам себе видав. Адже, Порошенко довів, що Зеленський прийшов до влади незаконно. Також  подякував Вакарчуку за те, як його партія голосує у Парламенті. Хоча, вірніше, не голосує за ініціатив команди “зелених”. Схоже, у цьому вони солідарні. Тоді цікаво, чи Вакарчук теж вважає, що Зеленський нелегітимний президент України?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *