Сьогодні опозиція знову плакала. Скиглила, квилила, постонувала. Один нардеп, наприклад, розказував, щo.. – Яременко

Юмор

Плач за регламентом

Сьогодні опозиція знову плакала за регламентом. Скиглила, квилила, постонувала.

Один нардеп, наприклад, розказував, що закон про імпічмент прийнятий з порушенням регламенту в той час, як «при ньому» прийняли набагато кращий закон про імпічмент.ПОПУЛЯРНОЕ В СЕТИ

Цей Нардеп щоправда забув те, що Верховна Рада, яку він очолював, і яка під його диригуванням прийняла «правильний» закон про імпічмент була розпущена, бо була …. «неправильною».

Або як би це краще пояснити — не виконувала вимоги Конституції і регламенту — не мала коаліційної більшості.

І таким чином поставила під сумнів не лише законність рішення щодо «правильного» закону про імпічмент (і усіх інших теж), але, як це не парадоксально, навіть перебування самого цього нардепа на посаді спікера.

Забув нардеп і ко, як по десять раз міг ставити на голосування те саме питання, а усі знавці регламенту любісінько тиснули зелені кнопочки, розуміючи, що в ніякі регламентні ворота це не лізе.

Очевидно моральність і законність починають набувати сенсу після програшу на виборах, який щоправда стався не тому, що хтось скопом порушував все в регламенті, а тому, що їх рішення були з точки зору «мільйонів українців» шкідливими і непотрібними.

До речі, мільйони українців (понад шість) проголосували лише за одну партію — Слуга народу. А за партію Європейська солідарність проголосував один мільйон і трохи більше чотириста тисяч виборців. Це так, просто щоб нагадати, що деякі вислови можуть бути фігуральними, а деякі — буквальними. Для піару на трибуні ВРУ достатньо і фігуральних. А ось для перемоги на виборах уже ні.ПОПУЛЯРНОЕ В СЕТИ

І якщо за висловом фюрера у спідниці з ЄС порушення регламенту більшістю ображає мільйони (яких немає) її виборців, то називання депутатів Слуги народу «зеленими чоловічками» чи «югендом», очевидно як бальзам на рану для дійсно мільйонів українців. Але кому цікаві переживання расово і ідеологічно неповноцінних, коли мова йде про носіїв вищих цінностей.

До речі, чому пані, якій виповнилось 48 років пару місяців тому, називає мене, кому 48 років виповниться в вересні, «югендом» я теж не зрозумів. Ейджизм? Ну, добре, що за правом старослужачого хоч свої колготки дитячим милом прати не примушує.

Ну, і звичайно усе це брюжжаще-візжащеє опозиційне товариство взагалі не пригадує, як глумилось над регламентом, здоровим глуздом і країною, коли призначало попереднього генпрокурора. В нульовому читанні.

Не пам‘ятають їхні партагейноси і як дипломатичні ранги отримували в обхід закону. Принциповість до моменту програшу на виборах взагалі не має значення?

Ясно, що весь цей дешевий балаган не більше як мало талановита спроба потрапити у телекартинку. Але міру варто знати.

Природно також, що усі колишні і нинішні грішки сьогоднішніх опозиціонерів не роблять апріорі Слугу народу правою в усьому. Ніхто, власне, так і не думає, і коли аргументи неспростовні більшість до них прислуховується.

Але, шановні, досить художнього свисту, ми ж не настільки вже і молоді, щоб не зрозуміти — справа ж не в регламенті, а в тому, що ви програли вибори і втратили владу. Але чомусь висновків так і не зробили.

Робіть те.

Богдан Яременко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *