Прем’єр-міністр Гончарук: “Що я точно можу сказати — сьогодні в Україні абсолютно немає кoрупцiї

Юмор

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що сьогодні в Україні тотальна відсутність кoрупцiї на вищому рівні.

Про це написав він на своїй сторінці в Facebook.

“Ще 10 об‘єктів на концесію — скоро 

Три важливі тези з сьогоднішньої дискусії на першому Інвестиційному саміті ЄБРР для країн-членів Східного партнерства.

1. Що я точно можу сказати — сьогодні в Україні абсолютно немає кoрупцiї на топ-рівні. Зовсім скоро, впевнений, кoрупцiї не буде на всіх рівнях. У нас сьогодні гарні макроекономічні показники, зменшується рівень інфляції, з кожним роком покращуються показники в рейтингах авторитетних міжнародних агентств.

2. Приватизація — це вже не проблема України, яку ми не могли роками розпочати. Це можливість, яку наш Уряд буде використовувати. До кінця року ми направимо на малу приватизацію 500 держпідприємств. Цього тижня ми вже передали більше 330 об’єктів на приватизацію. Це рекордна кількість за часи незалежності України! А вже на початку грудня ми презентуємо інвесторам в Лондоні перший список підприємств в рамках Road Show.

Плюс наступного року ми починаємо велику приватизацію. Впевнений в цьому напрямку у нас буде багато хороших інвестиційних історій. Наприклад, з приватизацією державного Центренерго.

3. Концесії. Ми серйозно налаштовані на державно-приватне партнерство. Два пілотних проекти — морські порти Ольвія та Херсон вже на прозорих конкурсах. Зараз готуємо ще 10 державних активів на концесію.

Інвестуйте в Україну!” – написав Гончарук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *