От і почалось: ЗСУ готуються відводити війська уздовж всієї лінії розмежування на Донбасі

Юмор

Українська сторона проводить підготовчі заходи з відведення сил і засобів вздовж всієї лінії розмежування на Донбасі. Про це заявив командувач операції Об’єднаних сил Володимир Кравченко під час зустрічі з координатором ООН в Україні Оснат Лубрані, передає прес-служба ООС у Facebook.

За словами Кравченка, завдання щодо відведення військ уздовж лінії зіткнення сторін була поставлена начальником Генштабу, міністром оборони і президентом.

«Ми до цього готові заради поліпшення життя наших громадян і, зрештою, все залежатиме від дзеркальних дій з протилежного боку», – наголосив командувач ООС.
Також він розповів Лубрані про перспективи створення безпечних районів навколо селищ Золоте і Петровське.

«Такі райони планувалося створити ще у 2016 році, але до сьогоднішнього дня вони залишаються мілітаризованими. Переконаний у тому, що це буде наступним кроком після Станиці Луганської», – зазначив Кравченко.

Він повідомив, що наразі в Станиці Луганській йдуть активні підготовчі роботи для відновлення мосту, зокрема зведено майданчик для будівельної техніки і матеріалів, розширена під’їзна дорога.

У свою чергу Лубрані висловила впевненість у продовженні плідної співпраці, зокрема в рамках механізму цивільно-військової координації.

Нагадаємо, 21 вересня 2016 року в Мінську було підписано Рамкову угоду ТКГ по врегулюванню конфлікту на Донбасі шляхом розведення сил і озброєння на лінії розмежування.

На початку жовтня того ж року розведення сил відбулося в Золотому і Петровському. Зі Станиці Луганської спочатку відійшли українські та окупаційні війська, але потім стало відомо, що там залишилися групи бойовиків, які видають себе за місцевих жителів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *